Çilek Şeklinde Örgü Sepet Yapımı


Kızlar sizlere leziz bir konu getirdim. Konumuz çilek şeklinde örgü sepet yapımı konusu. İsmi ile rengi ile yeme isteğini tetikleyen harika meyve çileği mutfak dışında da farklı yerlerde görmeyi düşünebilir misinin? Mesela oturma odasında bir sehpa üzerinde. Kırmızı rengin göz alıcılığı ile bakışları üstüne çekecek bir örgü modeli var. Çilek şeklinde örgü sepet yapımı düşündüğünüz kadar zor olmayabilir. Hanımların yaratıcı gücü özellikle örgü alanında ortaya şaheserler çıkarıyor. Kırmızıyla yeşil rengi buluşturan bu leziz meyve çilek şeklinde örgü sepet yapımı vasıtasıyla bir sepet olarak odanızda yerini alabilir, evinize gelen arkadaşlarınızın ilgisini fazlasıyla çekebilir. Bu sepetin içine ne koyacağınız, ne kadar büyük olacağı tamamen size kalmış. Örgüden çilek şeklinde sepetler de kendi aralarında çeşit çeşit. İlmek ilmek, becerinizi ve sabrınızı ortaya koyarak ördüğünüz sepetler yaşamı neşelendiriyor, evleri renklendiriyor. İllaki kırmızı yeşil renkleri kullanmak zorunda değilsiniz elbette. Sizin hayal gücünüz ve göz zevkiniz önemli.

sepet

sepet

Çalışan bir bayan da olsanız, ev hanımı da olsanız örgü hobiniz ise gözünüz daima farklı modellerde ve örgüyle yapılmış objelerde olacaktır. Yakınlarınızı ara sıra kendi el emeğiniz olan minik armağanlarınızla sevindirmek de hoş olabilir ayrıca. Yaptığınız şaheserleri görünce onlar da sizin kadar zevkli ve hünerliyse büyük ihtimalle çilek şeklinde örgü sepet yapımı ile ilgileneceklerdir. Kızlar burada iki tane de video paylaşıyorum kağıttan gazeteden sepet yapımı ile alakalı olarak size yardımcı olabilir.

Örgü çilek sepetlerinizin içine takılar, minik hoş yapma çiçekler, kurumuş gül veya beğendiğiniz renklerde başka çiçeklerin kurumuş yapraklarını koyabilir, üzerlerine biraz parfüm sıkıp odanızın hoş kokmasını sağlayabilirsiniz. Göreceksiniz tığla veya bir çift şişle yapabileceğiniz basit bir örgü ve şekillendirmeyle evlerinizin havası nasıl da değişecek.

Yapmaya karar verdiyseniz şemalı, resimli, açıklamalı birbirinden şık modellere internet araması ile rahatlıkla ulaşabiliyor. Örgüden çilek sepetten başka çilek anahtarlık, çilek desenli banyo lifleri de yapılabiliyor ama siz belki de çileği sadece krem şantiye mideye indirmeyi tercih edersiniz.

Resimlerle çilek şeklinde örgü sepet yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.