Örgü Kuş Yapımı


Hoş geldiniz canlarım, yeni bir güne herkese merhabalar. Bu gün de biraz değişiklik yapalım dedik ve karşınıza örgü kuş yapımı paylaşımımızla çıkmayı tercih ettik. Bizce gayet hoş oldu. Artık karar sizin… Evlerimizi süslemekten ne kadar da zevk alıyoruz. Özellikle de kadınlar. Hele bir de yeni evli iseniz o ev gözünüzde adeta bir saray olur ve daha da güzelleştirmek için uğraşırsınız da uğraşırsınız. İşe de önce duvarlardan başlarsınız. Tablolar, yapışkan süsler, aynalar yada daha farklı duvar aksesuarları, işte örgü kuşlar da bunlardan biri.

örgü kuş

örgü kuş

Mutfaklarda genelde mutfak tezgahının yakınlarda bir yere astığımız el kurulama bezlerini bilirsiniz. Benim her zaman bir tane asılı duruyor da oradan yola çıkarak yapıyorum bu yorumu. Şimdi bu lif benzeri el kurulama ürünü nasıl tasarlanıyorsa aslında ilk etapta örgü kuşlarda aynı mantıkla yapılıyor diyebilirim.

Zaten şekilde paylaştığımız bu tığ işi kuş yapımı na ilişkin görseli takip ettiğiniz zaman da ne demek istediğimi daha net anlayacaksınız. Bunun tek farkı duvarda veya evinizin her hangi bir köşesini süslemede kullanmak üzere tasarlanmasıdır.

Kızlar örgü kuş yapımı nı anlatan bu görselde her aşaması en ince ayrıntısına kadar anlatmasa da kuş motifi ile ilgili size yardımcı olacağını düşünüyorum. Resimlere tıklayıp açtığınızda göreceksiniz ki oldukça da basit. Biraz örgü işine eliniz yatkınsa birde o zaman deyim yerindeyse çocuk oyuncağı. Üstelik çok da gösterişli ve bir mutfağı olduğundan daha şirin göstermeye tek başına yeterli bir model bence… Dilerseniz sitemizde daha önce yayınladığımız  tığ işi örgü modelleri, tığ işi motifler ile alakalı konulara bakabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.