Üçlü Örgü Saç Modeli Ve Yapımı


Genç kızlar ve anneler; örgü saç modeli bildiğiniz gibi çok tercih edilen ve saçta gerçekten çok güzel duran bir model.  Bizde sizlere üçlü örgü saç modeli ve yapımı konusunu paylaşacağız. Küçücük kızlar bile örgü modellere bayılıyor, gençler okulda örgü saçı tercih ediyor. Küçük kızların biricik anneleri olarak bu örgülü saç modelleri videolarını veya anlatımlarını mutlaka takip etmenizi öneririz. Örgü hiç eskimeyen, daima kendisini yenileyen ve en şık kıyafetlerden en spor kıyafetlere kadar uyum sağlayan yegâne saç modelidir.

saç örgü modelleri ve yapılışı

saç örgü modelleri ve yapılışı

Gelin saç modelleri arasında dahi en popüler olan model örgüdür. Örgü bu kadar seviliyor ve tercih ediliyorken farklı modeller öğrenmemek olmaz. Tembelliği bırakın, klasik düz örgü yöntemini terk edin ve gelin modern, sade ve zarif örgü modelleri öğrenin.

Ben hiç bilmem öyle şeyler, düz örgü candır demeyin çünkü sitemizde saç örgü modelleri ve yapılışı ile ilgili birçok seçenek var. Üçlü saç örgülerini fotoğrafta gördüğünüz şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca  örgüyü tamamladıktan sonra kalan saçı (açık saçtan bunalırsanız) tel tokalarla salaş bir şekilde ensenizde toplayıp örgüyü ön plana çıkarabilirsiniz. Örgü yapmak saç kırıklarını engellediğinden her türlü örgü modelini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Üçlü örgü saç modeli ve yapımı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.