Enza Home Köşe Takımı Modelleri Evinize Modern Dokunuşu Getiriyor


Enza Home, Yataş Grup’un yeni yaşam formları yaratan konsept mağazası olarak hizmet veriyor. Koltuk takımlarından yatak odalarına, mobilyaların tasarımını destekleyen aksesuarlardan ev tekstiline kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Evlerde, modern dokunuşları ve yenilikçi tasarımları köşe takımları ile fark yaratıyor.

Enza Home

Enza Home

MekandaKöşe takımı ile farklı kombinasyonlar yapılarak yerden tasarruf yapılabiliyor. Evin orta alanının büyük oranda boş kalmasını isteyenler için kullanışlı bir mobilya seçeneği oluyor. Doğal tonlarda kumaşlar ile kaplanan takımlar, gözü yormayan renkleri ile rahatlık sağlıyor.

Köşe Takımları ile Ferah Odalar

Köşe takımları işlevsel kullanımları ile dar odaları en iyi şekilde kullanarak ferah göstermesi ve geniş odalarda da stilleri ile fark yaratması nedeniyle tercih ediliyor. Enza Home köşe koltuk takımları, bütün olarak kullanılabiliyor ya da birbirinden ayrılarak ihtiyaca yönelik kullanım alanı yaratıyor. Maxi olarak adlandırılan biçim, geniş odalarda kullanılabiliyor. İkili modül ve sağ – sol modül seçenekleri ile odanızın şekline göre seçim yapabilirsiniz. Tekli modül ile takımınıza ekleme yapabilir ve oturma alanını genişletebilirsiniz. Ayrıca berjer ile takımınızı tamamlama imkanına da sahipsiniz.

Köşe Takımları ile Konforu Yaşayın

Ek puf seçenekleri ile köşe koltuk takımları rahatlığına düşkün olanları mutlu ediyor. Ek olarak seçilen, aynı kumaş ile döşenmiş puflar, koltuğun sağ ya da sol kanadına eklenerek ayaklarınızı uzatıp günün keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Uzun iş günlerinde eve geldiğinizde ayağınızı uzatıp film izleme keyfini, hafta sonlarında uzanarak okuma saatlerinin keyfini çıkarmanız için alan yaratıyor. Ayrıca geniş oturma alanı sunması ile de kalabalık misafirleri de ağırlamanızda işlevsel hale geliyor.

Köşe Takımları ile Misafirleriniz Yatıya Kalabilir

Bazı modeller yataklı ve sandıklı olarak sunuluyor. Sıklıkla yatıya misafirleriniz oluyor ise bu tarzda modeller geceleri de işlevselliğini korumaya devam ediyor. Koleksiyonda Born, Blok-S ve Toronto model köşe takımı hem yatak hem de sandık görevini yerine getiriyor. Kanyon ve Limbo modellerde de yataklı takımlar olarak tercih ediliyor.

Köşe takımları modellerinde kolay temizlenebilir kumaşlar, hijyenik bir ortamın muhafaza edilmesini sağlarken detayları zenginleştiren kırlent takımları dekoratif etki yaratıyor. Enza Home modelleri şık, estetik, dayanıklı ve işlevsel kullanımlarıyla dar alanlarda bilinen kullanımının dışına çıkarak her ortamda kullanılabilir hale geliyor.

Yurt içi ve yurt dışında 125 mağaza ve 2000 farklı ürün çeşidi ile sizlere ulaşan EnzaHome’un köşe koltuk takımı modelleri için en yakın satış noktasına ziyaretinizi yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.