Tığ İşi Timsah Örgü Cüzdan Yapımı


Çeşit çeşit örgü modeli ve yine çeşit çeşit örgü şeklinde yapılabilecek aksesuar ve giysi var. Ben bu yazımda sizlere tığ işi timsah örgü cüzdan yapımı nı anlatacağım. Ayrıca fotoğraflarla destekleyerek siz değerli hanımların bu örgü modeli ve cüzdan modeli hakkında birkaç fikir edinmesini sağlayacağım. Cüzdanlar genelde klasiktir. Genel olarak deri cüzdanlar kullanılsa da bazen bu cüzdanları fermuarlı kartlarımız için ayrılmış bol bol gözü olan cüzdanlar izler. Doğrusunu söylemek gerekirse bu tür cüzdanlar bana pek estetik gelmiyor. Sizlere daha önce örgü cüzdan modelleri paylaşmıştım. Buna benzer çok hoş örgü cüzdan modelleri ni buradan ulaşabilirsiniz.

timsah örgü cüzdan yapımı

timsah örgü cüzdan yapımı

Ben her şeyde olduğu gibi cüzdanda da el işi olmasına özen gösteriyor ve bu tür cüzdanları daha çok beğeniyorum. Bir zamanlar, el işi bir hediye cüzdan almıştım, cüzdanın iki yüzünde iki ayrı fil hortumunu ortaya doğru uzatıyor, kullanmak için cüzdan açıldığında ise, bu hortumlar birbiri ile birleşerek bir kalp oluşturuyordu. Hanımlar timsah örgü cüzdan yapımı burada 3 parça halinde videolu olarak gösterilecektir. Videoların bölümlerini sırası ile ekliyorum. Sırası ile bakabilirsiniz.

Bu bir el emeği cüzdandı ve ben bu hediyeyi severek uzun süre kullandım. Bunu neden mi anlattım? Kim bilir belki siz de bu tığ işi timsah örgü cüzdanı tasarlayıp bir sevdiğinize hediye edersiniz ve unutulmaz bir hediyenin sahibi olursunuz.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi, anlatım ile baş başa bırakıyorum. Umarım, hoşunuza giden bir model olur ve yapmakta çok zorlanmazsınız, güzel günler dileğiyle…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.