Kişiye Özel Terziniz İle Özel Dikim Elbise Modelleri


Merhaba sevgili El sanatları ve hobi takipçileri. Sizlere kendi yapmış olduğum özel dikim elbise modelleri ni tanıtmak istiyorum. Ev hanımıyım ancak lisede giyim üzerine okuduğum için bilumum terzilik işlerinde el becerim vardı. Ve yıllardır kendime ve çevremdeki insanlara özel elbiseler, gömlekler dikiyorum. Tanıdığım biri bir mağazada yeni sezon çok güzel bir elbise beğenmiş. Bu bazen etek oluyor bir gömlek oluyor, bazen abiye elbise oluyor. Almak istiyorlar ama ya yeni sezon olduğu için çok pahallı geliyor, ya istediği beden olmuyor. Yada almaya gidiyor kalmadı seri bitti diyorlar bazen. Bazende öyle oluyor ki gidersin mağazaya elbiseyi çok beğenirsin tamda falancanın nişanında giymek için almak istediğin bir model. Ancak elbisenin şurası da keşke şöyle olsun diyorsun ama mağaza bunu yapamıyor. İşte bu gibi durumlarda akrabalarım az çok tanıyanlar bana geliyordu. O elbisenin resmini çekiyorlar bunu bana yapar mısın diyorlardır. Bende yapıyordum.özel dikim elbiseler

İşte bu şekilde yaptığım modelleri beğenenlerin ısrarına binaen terzilik işine iyice gireyim dedim. Şimdi bu konuda göreceğiniz gibi her biri kendi el emeğim olan elbise modelleri, gömlek modelleri etek modelleri mevcut. Bu modellerin hepside sipariş üzerine yaptığım modeller. Yukarıda anlattığım gibi bir yerlerden görüpte istenen siparişler.

Her türlü elbise dikimi, kişiye özle gömlek tasarımı yapabilirim. Dikim elbise modelleri normal mağazadan alınan elbiselerden farklı olur sizin birebir ölçülerinize göre yapılacağı için vücudunuza tam oturur.

Eğer sizde terzi arayanlardansanız, kendinize özel etek, gömlek ve elbise diktirmek istiyorsanız veya çocuğunuz için, kızınız için bir şeyler diktirmek istiyorsanız. Bana facebook adresimden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Ayrıca sayfanın en altına da facebook adresimi yazıyorum. Fiyatlarım gayet uygundur. Modele göre istediğiniz kumaşa göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bu konuda paylaştığım modeller örnektir. Yaptığım çalışmaları göstermektedir. İster bu modellerden birini sipariş verebilirsiniz isterseniz de. Kendi istediğini bir modeli size özel terzilik hizmeti ile sizin için özel olarak dikebilirim.

İstanbul Anadolu yakasında Sultanbeyli ilçesinde oturmaktayım. Provalı çalışmaktayım. Yani bizzat gelip modeli denemeniz lazım. Ölçülerinizi almam lazım. Bana nasıl ne istediğinizi anlatıp göstermeniz lazım. Yoksa diğer türlü mağazadan hazır alınanlar gibi olur.

Hanımlar işte sizlere kişiye özel terziniz den özel dikim elbise modelleri.

Kişiye özel terziniz için facebook adresimden bana ulaşın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.