Selanik Örgü Nasıl Örülür


Selanik örgü nasıl örülür, bu işin içinden nasıl çıkarım diye düşünen hanımlar; merhaba! Selanik model örgü, ilk anda zor görünen hatta zahmetli diye değerlendirilen fakat esasında dikkatli bir şekilde yapılışını izlediğinizde o kadar da zor olmadığını göreceğiniz bir örgü modeli. Selanik örgü yapımı videomuzu izlerken ayrıntılara dikkat edin; ip nasıl atılıyor, hangi taraftan alınıyor vs.

selanik örgü yapılışı

selanik örgü yapılışı

Emin olun sanıldığı kadar zor değil, hatta mantığını anladıktan sonra çok pratik ve seri olacağınız bir model. Selanik örgü modeli yapılışı videomuzu izledikten sonra ilk defa yapacağınız için deneme amaçlı birkaç sıra işleyin. Öğrendikten sonra kazaklar, hırkalar, yelekler ve sıcacık atkılar örebilirsiniz.

Selanik modeli kalın sıcak tutan örgü modelleri sağladığı için soğuk mevsimlerde sert iklimlerde Selanik örgüler çok iş görüyor. Özellikle çocuklar okula giderken Selanik model atkılar takarak soğuğa karşı korunabilirler. Hanımlar, bu model zor deyip vazgeçmeyin, inanın mantığını anladıktan sonra bebek işi örmesi.

Komşu teyze örüyor da sen neden öremiyorsun ki? 🙂 Sürekli iki ters bir düz örecek haliniz yok yeni örgü teknikleri ile yeni modeller öğrenmenin tam zamanı! Sizlere daha bir çok yeni örgü modelleri ve teknikleri paylaşmaya devam edeceğiz. Bu örgü eğitim konularımızı menülerden örgü eğitimi başlığı altında bulabilirsiniz.   Kolay gelsin!

Selanik örgü nasıl örülür bu video ile öğrenebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.