Yalancı Selanik Örgü Nasıl Örülür


Selamlar sevgiler hanımlar, yalancı selanik örgü yapmaya hazır mısınız? Bildiğiniz gibi Selanik örgü modeli çok tercih edilen, renk uyumu yakalandığında şık duran üstelik son derece sıcak tutan yumuşak bir örgü modeli fakat ne kadar güzel olursa olsun aynı derecede zahmetli hatta çoğu kişi için zor! Peki, bu zorluk, bu zahmet bizi yıldırabilir mi? Pekâlâ hayır! Sitemizde daha önceden gerçek selanik örgüsü nasıl örülür bunun yapımını videolu olarak sizlere göstermiştik. Bu seferde selanik örgüye benzemesi ve daha pratik yapılması açısından yalancı selanik örgü adını alan bu örgü tekniğinin öğrenebilirsiniz. Bunun için yazımızı okumaya devam edin.

yalancı selanik örgü nasıl örülür

yalancı selanik örgü nasıl örülür

Bugün size Selanik örgü modeliyle geldim fakat bu birazcık yalancı Selanik örneği olacak. Yalancı Selanik modeli nasıl örülür diye soranlar için videolu anlatımımız mevcut. Videoyu izlerken göreceğiniz gibi yalancı Selanik son derece kolay bir model.

Selanik modeli öremiyorum diye hiç üzülmeyin kızlar, yalancı selaniğimiz var artık; ör ör giydir! Tek renk yünlerle örebileceğiniz modeli iki farklı uyumlu renkle harmanladığınızda hem sevimli hem de renkli bir model çıkıyor ortaya.

Kazaklar, yelekler ve hatta atkılar için ideal bir seçenek olan Selanik, kalın yünlerle örüldüğünde sıcacık tutuyor. Kendinize hırka, kazak yapabileceğiniz gibi çoluk çocuk torun tombalak herkese bir şeyler örebilirsiniz. Emin olun kış mevsimi için sıcacık tutan şahane örgüler olacaktır.

Yalancı selanik örgü nasıl örülür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.