Kız Bebek Patik Yapımı Videolu – Kız Çocuğu Örgü Bebek Patiği Yapılışı


Merhaba hanımlar sizlere bugün gene harika bir konu getirdim. Konumuz kız bebek patik yapımı . Kız bebek bekleyen anneler var mı aramızda? Ya da kız çocuğu olan anneler? Cevabınız evet ise bu yazımızı okumadan geçmeyin derim ben… işte size kız bebek patik yapımı paylaşımları… Biz sayfamızda daha önce kız bebekleri için onlarca örgü modeli paylaştık. Gerek kazaklar, elbiseler olsun gerekse de bereler, atkılar, çoraplar vs… işte kız bebek patikleri de bunlardan yalnızca birileri.  Kız bebekler için o kadar çok örgü modeli var ki açıkçası ben de hangisini paylaşacağımı şaşırıyorum. Süslü annelerin kızları da süslü cadı oluyor tabi zamanla 🙂 kadınların doğasında var bu süs püs olayı… daha bebek yaşta başlarlar bu olaya.

bebek patik yapımı

bebek patik yapımı

Güzeller güzeli anneler, bu güzelim kız bebek patikleri modellerini kendi minikleriniz için yapmaya hazır mısınız? Eminim sizde benim gibi ilk görüşte mest oldunuz. Beğenilmeyecek gibi değiller hani. Bu örgü patik modelleri ne para vermek yerine kendimiz yaparsak daha hem daha masrafsız hem de çocuklarınız için birer anı teşkil edecektir.

Kız bebekler ileride büyüyüp birer genç kız olduklarında ördüğünüz patiklere bakarak “canım annem ne kadar da güzel örmüş” gibi sizi duygulandıracak cümleler kurmasına vesile olmak için bu güzelim örgü işlerini yapmaya bir an önce başlasanız iyi edersiniz.

Bu soğuk kış günlerinde hem sizlerin hem de minik bebeklerimizin ayakları üşümesin diye şirin mi şirin örgü bebek patik modelleri ve yapılışları paylaşayım dedim. Sizinde gördüğünüz gibi çok şirin örgü bebek patiği modellerim var gelin kızlar gelin.

Bu patik modellerini bir kere yapılışını çözdünüz mü artık gerisi kolay. Ondan sonra artık örgü metodunu anladığınıza göre ölçülerini değiştirerek kızınıza çocuklarınıza hatta kendinize bile örebilirsiniz. Kız çocukları ve bebekler için örgü elbisebere, eldiven, mont, battaniye gibi örgü ürünleri örecekseniz  bunların daha süslü olmasını istiyoruz genelde.

Çünkü o tatlı mı tatlı şirin mi şirin bebeklerimizin ve kız çocuklarımızın daha da güzel görünmesini istiyoruz. Bunun içinde örgü bebek patik modelleri örerken çeşitli örgü çiçek motifleri  ve  çeşitli tığ işi motiflerine ihtiyacımız var. Bunları da sitemizden bulabilirsiniz., sitemizde bir çok örgü çiçek motifleri ve yapılışları mevcuttur. Onlardan birini çocuğunuz için yaptığınız örgünüze monte ederek onu süsleyebilirsiniz.
Çocuklarımız bizler için ne kadar değerlidir, bu tartışmaya bile kapalı bir konu diyebilriz. O zaman minik prensesiniz için tığ işi patik yapılışı hakkında sizlerde bilgi almak istersiniz. Özellikle de kız çocukları anneler için farklıdır, onlarda sanki geçmişlerinde ki hatalarını veya kayıplarını görürler ve o şekilde bir yaşam sürmesin isterler. O halde minik prenseslerin öncelikle soğuktan korunması gereklidir.patik yapılışı

Bizlerde bunun için patik yapılışı formülünü başvurduk. Tış işi pati yapılışı artık sadece bizlerde değil vbebeklerde de geçerlidir. Her ne kadar biraz ağır duruyor olsa bile, misafirliğe giderken hem sıcak tutacak hem de şık gösterecek. Patik örnekleri yapılışı hakkında resimlere baktığınız zaman çeşitli modellere denk geliyorsunuz ve bu da bizler için en önemli kıstasları oluşturuyor.

Farklı modeller görerek ufkumuz açılıyor ve kendi örgülerimzde de denemeye başlıyoruz. Elbette tığ işi patik yapımı hepsinden biraz daha zahmetli oluyor ve bu sayede ona daha fazla vakit harcadığımız fark ediyoruz. Patik nasıl yapılır sorusu henüz başlamayanların aklını kurcalayan ilk soru oluyor.

Bebek patik modelleri ve yapılışı video tarzında arattığınız zaman ise, ki zaten bizlerde sizlere bunu sunduk, çeşitli örnekleri bir arada görüyorsunuz ve hevesiniz iki katına çıkıyor. Eğer sizlerde kışın soğuklarından hoşlanmıyorsanız, henüz kış gelmemişken bu uygulamayı denemeye başlayın ve ayaklarınızı sıcak tutun.

Canlarım, bu site örgü işlerine dair her türlü ürünü sizler için paylaşmaya devam edecektir. Sizinde varsa taleplerinizi veya önerileriniz bizimle iletişime geçmek için sayfamızdaki iletişim bölümünü kullanmanız yeterli.

Kolay patik yapımı öğrenmek isteyen anne adayları öncelikle patik modeli ve rengini seçmesi çok önemli bir yere sahiptir.  Tığ işi bebek patik modelleri ve iki şişle örülen bebek patik modelleri günümüzde sıklıkla tercih edilen çocuk patik modelleri ve yapılışı arasında yer almaktadır.

Bebek Patiği Yapımı

Bebek patiği yapılırken bebeğe uygun yünün seçilmesi gerekmektedir. Sonra bebek patiği için tığ veya şiş ile gerçekleştirilecek örme tekniği belirlenmelidir.  Bebek patiği için doğru rengin tercih edilmesiyle birlikte çocuk patik yapımına başlayabilirsiniz.

Yeni bebek patiği örnekleri hem pratik hem de göz kamaştırıcı özelliğe sahiptir.  Tığ işi ile yapılan bebek patikleri örgü patiklere göre daha sert ve kalıplı bir duruş sergilemektedir. Tığ işi ile yapılan bebek patiklerinin yapımı zor değildir ve kısa sürede rahatlıkla tamamlanabilmektedir.

Çiçek Motifli Bebek Patiği Yapımı

Kız çocukları için yapılacak olan çiçek motifli bebek patiği modelleri sandalet veya açık ayakkabı şeklinde tasarlanmaktadır. Kat kat yaprakları bulunan çiçek motifleri hem kullanışlı hem de estetik bir duruşa sahiptir.

Güller, papatyalar, boncuklar veya düğmeler eklenerek tasarlanmış olan motifli bebek patikleri kış ayları için ideal modeller arasında yer almaktadır.

Videolu anlatımla bebek patiği nasıl yapılır bakın.

Çocuklarınız için videolu anlatımla örgü patik yapımı

Videolu anlatımla renkli bebek patik yapımı

Prenseslerimiz için videolu anlatımla tığ işi patik yapılışı bölüm-1

Prenseslerimiz için videolu anlatımla tığ işi patik yapılışı bölüm-1

Kız Bebek Patik Yapımı Videolu

Kız Çocuğu Örgü Bebek Patiği Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.