Dörtü Örgü Şelale Saç Modeli |Video Anlatımlı Saç Modelleri


Merhaba saçımı örmeden çıkmam abi diyenler. Dörtlü örgü şelale saç modeli öğrenelim bir deneyelim diyenler buyursun gelsin yazımıza. Saçlarımızı önemseriz bir de ahenkle dans ettiği zaman bizden mutlusu olmaz. Her gün düşünürüz acaba bugün bu çılgınla nasıl cebelleşsem ne yapsam da güzel görünsem diye düşünürüz.  Hadi yalan konuşmayalım ilgi üstümüzde olsun diye bir miktar çaba gösterdiğimiz de doğrudur.

saç modelleri yapılışı

saç modelleri yapılışı

Her gün için yeni saç stilleri, yeni saç modelleri arar dururuz. O arayışınız değil mi zaten sizi bu yazıya sürükleyen. Bu arayışlarınızı karşılıksız bırakmıyoruz size saç örgü modelleri içinde çok sevdiğimiz bir model olan şelale saç modeli ni öneriyoruz.

Hem örgünün ne zaman modası geçmiş ki? Şelale saç modeli biraz zor gözükebilir şimdi bu parçayı nereye atıyorduk, alttan mı geçiriyorduk üstten mi, örgüyü nasıl yapıyorduk diye düşünebilirsiniz ama biraz el marifeti ile her şeyi çözeceksiniz ve çok şık saçlarla sokağa çıkacaksınız. Bir iki tokayı da yanınızda yörenizde bulundurmayı unutmayın.

Örgünün her yerde geçerliliğinin olması da saç modelimizin kullanım yerlerini çoğaltıyor. Alışverişe giderken, arkadaşların yanında, sevgilinizle buluşurken, davete katılırken, toplantıya giderken ya da okula giderken yapın çıkın. Herhangi bir makineye ihtiyaç olmadığı için saçlarınız mutlu siz mutlu. Mutlu olmak için çok şeye gerek yok gördüğünüz gibi.

Hanımlar sizlere sık sık pratik saç modelleri paylaşmaya gayret ediyorum. Değişik saç stilleri, saç örgüsü modelleri paylaşmaya da devam edeceğim inşallah. Beni takip etmeyi unutmayın.

Video anlatımlı şelale saç modeli yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.