İlginç Çiçek Motifi Yapımı |Çiçek Motifi Nasıl Yapılır ?


Hanımlar sizlere bugün ilginç çiçek motifi yapımı konusunu paylaşmak istiyorum. Örgü yapmak, bayanların en fazla uğraştıkları hobileri arasındadır. El işleri geçmişten günümüze kültürümüzde farklı şekillerde ve modellerde var olan bir uğraştır. Bunlardan biriside örgü çiçek motifi yapımı olarak uygulanmaktadır. Eğlenceli ve keyifli bir iş olan çiçek yapımı motiflerini birçok aksesuarınızda kullanabilirsiniz. Yaptığınız çanta ‘da, çocuklarınızın taç ve tokalarında oldukça şık durmaktadır. Örgü çiçek yaparken motif yapımı tığ ile örülür ve istediğiniz renkte örebilirsiniz. Canlı renklerin kullanıldığı çocuk aksesuarlarında uygulanan motifler muhteşem bir görüntü oluşturmaktadır.

tığ işi çiçek motifi

tığ işi çiçek motifi

Tığ işi motif yapımı fazla zaman almayan eğlenceli bir uygulamadır. Örgü çiçek motiflerini birçok yerde süsleme işinde kullanmak mümkündür. Kız çocuklarınızın elbiselerinde, şapkalarında, ördüğünüz patik ve battaniyelerinizde oldukça şık bir görüntü oluşturmaktadır. Birçok bayan örgü çiçek motiflerinden evlerindeki vazolara çiçek buketleri örmektedir.

Ev dekorasyonunda kullanılan bu buketler mobilyalarınıza uygun renk tonlarında yapıldığında orijinal ve farklı bir görüntü oluşturmaktadır. Örgü motifleri ve yapılışları itibariyle çok farklı objelerin süslenmesi için ideal aksesuarlardır. Farklı renklerden öreceğiniz örgü motifler ile oturma odalarınıza, mutfaklarınıza perdeler dahi oluşturabilirsiniz. Motif modelleri ve yapılışı birçok internet sitesinde detaylı şekilde anlatılmaktadır.

Uygulayacağınız modele göre renk seçiminizi yaparak mekânlarınıza farklılık katabilirsiniz. Örgü çiçek yapımı size ek bir Kazanç’ta sağlayabilir. Çiçek motifi yapımı sizi hiç uğraştırmayan ve kolaylıkla yapacağınız bir hobidir. Yaptığınız çiçek motifleri ile oluşturduğunuz birçok aksesuarı evinizin bir çok köşesinde kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.