Evde Küpe Yapımı |Kendi Takını Kendin Tasarla


Takı tasarım işiyle uğraşan kişilerin sayısı son yıllarda azımsanmayacak kadar fazladır. Bizde yardımcı olmak için size evde küpe yapımı konusunu paylaşıyoruz. Aile bütçesine katkı sağlamak ve kendi takı ihtiyaçlarını karşılamak için takı tasarım kurslarına ilgi gösterenler aldıkları kurs sonucunda ortaya birbirinden farklı takılar çıkarmaktadırlar. Ev ortamında fazla bir maliyeti olmayan takı tasarım işi oldukça zevklidir. Takı olarak en çok tercih edilen küpeler, kolyeler ve bileklikler en kolay yapıma sahiptirler.

el yapımı küpe

el yapımı küpe

Evde küpe yapımı fazla masraf gerektirmeyen bir uğraştır. Biraz el becerisi olan ve hayal gücü yüksek olan kişiler birbirinden şık küpeler yapabilirler. Küpe yapımı oldukça pratiktir. Elinizde bulunan bir kaç malzeme ile harikalar yaratabilirsiniz. Bayanlar ve küpe kullanmayı seven herkes tarafından el yapımı küpe modelleri çok fazla ilgi görmektedir.

Nasıl bir model küpe yapacağınıza karar verdikten sonra malzeme hazırlığına başlayabilirsiniz ve gerekli olan malzemeleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Küpe yapımında en çok dikkat edilmesi gereken nokta kulağınıza doğrudan temas eden çengel kısmında kullanacağınız malzemedir. El yapımı küpe yaparken paslanmayan metaller kullanmanız sağlık açısından önemlidir.

Bayanların en çok tercih ettiği taşlı ve çiçek motifli küpelerdir. Birçok küpe modelinde kullanılan taşlar farklı materyaller ile bir araya geldiğinde oldukça dikkat çekici modeller ortaya çıkmaktadır. Küpe yapımı takı tasarımı uğraşı içinde en kolay olanıdır. Yaptığınız küpeleri sevdiklerinize de hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Takı yapımı psikolojik olaraktan insanı dinlendiren keyifli bir iştir.

Evde küpe yapımı resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.