Örgü Yastık Kılıfı Yapımı |Dekoratif Yastık Kılıfı Yapımı


Kızlar haydi gelin bugün sizlere örgü yastık kılıfı yapımı konusunu paylaşacağım. Resimlerle adım adım yapımını göstermeye çalıştık. El emeği göz nuru örgüler her alanda her dönem modası geçmeyen aksesuarlardır. Bu örgülerden biriside evlerinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz renk renk yastık modelleridir. Örgü yastık kılıfı yapımı oldukça basittir. El işlerinizden kalan iplerle değişik modellerde ve tarzlarda el yapımı yastık modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı tekniklerle örülen bu yastıkları koltuklarınızda evinizin uygun yerlerinde kullanabilirsiniz. El işi yapmayı seven ve bu işten zevk alan bayanlar yaptıkları ve ortaya çıkardıkları modellerde evlerinde farkındalık oluşturmaktadırlar.

el yapımı yastık modelleri

el yapımı yastık modelleri

Dikkat çekici modeller ve renkli iplerle yapılan dekoratif yastık yapımı yaparken de eğlenceli olmaktadır. Örgü yastıklar birçok ev hanımına kazanç kapısı da sağlamaktadır. Yaptıkları yastıkları satarak aile bütçesine katkı sağlayan hanımların sayısı da oldukça fazladır. El emeklerini kazanca dönüştürerek kendilerine bir gelir kapısı da aralayan birçok bayan el yapımı yastık modelleri üreterek eğlenerek kazanmanın keyfini sürmektedirler.

Evlerinize renk ve ışıltı katmanıza yardımcı olan el örgüleri çoğu zaman kendine has bir dekoratif hava katarak evinizin diğer evlerden farklı olmasını da sağlamaktadır. Yastık modelleri yapımı çeşitli örnek, model ve renk ile sizin zevkinizi de yansıtmaktadır.

Seçtiğiniz renklerle kendi dünyanızı yansıtabilir değişik modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Severek yapacağınız örgü yastık modellerini yastık kılıfı olarak kullanabilirsiniz. Yastık kılıfı yapımı sırasında sizin becerileriniz ve el emeğiniz ile tasarladığınız modeller hayal gücünüzün genişliğinin ispatı niteliğinde olacaktır.

Dekoratif örgü yastık kılıfı yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.