Fıstıklı Örgü Modeli İle Çok Güzel Bir Örgü Bebek Battaniyesi Yapabilirsiniz


Arkadaşlar bugün karşınıza yeni bir teklifle geliyorum. Teklifim fıstıklı örgü modeli sonra üzülürsünüz. Burada paylaştığımız diğer örgü modelleri gibi bu model de eminim ki sizlerden yoğun ilgi görecek. Bu güzel modelin uygulama alanı oldukça fazla olacaktır. Modeli paylaşmak benden hayal gücünüzün sınırlarını zorlamak sizden. İster daha önce verdiğimiz şal örnekleri gibi şala uygulayın, isterseniz çocuğunuza battaniye yapın.

örgü örnekleri

örgü örnekleri

Verdiğimiz örgü örnekleri çalışarak günlük hayatın sıkıntı ve stresinden uzaklaşmak, kafayı tasadan dertten uzaklaştırmak mümkün. Bu güzel örgü modeli ile yapacağınız işleri hem kendiniz kullanabilir hem de satıp maddi kazanç elde edebilirsiniz. Aile bütçesine katkı sizin kendinize güvenmenizi sağlar. Çocuğunuzun beğendiği oyuncağı kendi kazandığınız para ile alabilmek ne büyük mutluluktur.

Anneannelerimizin, babaannelerimizin el emeği göz nuru ile ürettiği örgüler artık yavaş yavaş unutulurken; bizler her biri bir sanat eseri olan bu el işi örnekleri yaşatmak için çaba harcamalıyız. Bu bakımdan bakılınca bile el işi örgü çalışmalarının faydası büyüktür. Haydi, hanımlar bunun gibi çok güzel örgü modellerini kaçırmayın. Havalı çantalar, sıcacık hırkalar, rengârenk atkı ve bereleri örmeye başlayın.

Hem stresinizi atın hem de satarak veya hediye ederek sevdiklerinizi mutlu edin. Sıradan her yerde bulunabilecek bir kazaktansa kendi emeğinizle ve tüm maharetinizi sergileyebileceğiniz bir örnekten ürettiğiniz şahane kazağınızı giymenin ayrıcalığını yaşayın. Göreceksiniz tüm hayranlık dolu bakışlar üzerinizde toplanacaktır. Bu arada aman kem gözlere ve nazara dikkattir.

Çok güzel bir örgü modeli yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.