Kürk Bolero Modelleri |Bu Bolero Modelleri Tam Sizlik


Hanımlar gelin gelin size daha önce bir çok bolero modeli paylaştım ama bu konudaki gibi kürk bolero modelleri daha önce hiç paylaşmadım. Çok beğeneceğinize eminim. Bolerolar çok moda olmaya başladı son zamanlarda. Abiye kıyafetlerin üstüne eskiden şal alınırdı. Ama son zamanlar da şallar yerini bolerolara bıraktı. Çeşitli desenler de, çeşitli renkler de, bolero modellerini her yerde bulabilirsiniz. Artık çocuk abiyeleri de çok satıldığı için, çocuklar için de bolero çeşitlerini görebilirsiniz. Genelde bolero diyince en sık aranan model, en çok kullanılan bolero modeli kürk bolerolardır. özellik ile kış aylarında ya da serin sonbahar akşamların da özel bir yere gittiğinizde, giydiğiniz gece kıyafetini üzerine bir bolero almanız çok mantıklı olur.  Kürk bolero ihtiyacınız olduğu zaman satın almak yerine kendiniz yapabilirsiniz. Kürk bolero yapımı öğrenirken, örgü bolero yapımıda öğrenebilirsiniz.

kürk bolero

kürk bolero

İnternetten yada bu konu ile ilgili satın alacağınız bir dergiden bolero modelleri kısmını dikkatlice inceleyerek değişik bolerolar yapabilirsiniz. Bolero yapımını öğrendikten sonra kendinize hırkalar da çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kadın hırka modelleri yada erkek hırka modelleri yapabilirsiniz.

Bu sene çok moda olan uzun hırka modelleri neden siz yapamayasınız ki.Bolero yapımı ile hırka yapımı birbirine oldukça benzediği için, birisi uzun, birisi kısa olarak düşünebilirsiniz. Birinin yapımını öğrendiğinizde, öbürünüde otomatik olarak yapabilirsiniz.

Nasıl öğrenirim diyenler, internetten kürk yapımı nasıl olur diye video izleyebilir. Örgü dergilerin de ayrıntılı olarak anlatılır, oradan okuyup uygulama yapabilir. Bolero yapımını bilen bir tanıdığından yardım alabilir. Bu konuda düzenlenen kurslara da katılabilirler.

Kızlar bizi takip etmeyi unutmayın. Sizler için her gün yeni konularla buradayız.

Kürk bolero modelleri galerisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.