Kurdele Nakışı İle Süslenmiş Çanta modelleri – Kurdeleden Çanta modelleri


“Çantam olmadan çıkmam” diyenler için harika modellerimiz var. El yapımı çanta modelleri ile sizleri mest etmeye geldim hanımlar 🙂 hadi buyurun bakalım birlikte inceleyelim. Bir kadın hangi yaşta olursa olsun kolunda veya elinde mutlaka bir çanta görürsünüz. Kimileri boyundan geçmeli büyük çantalardan hoşlanırken, kimileri ise daha portatif el çantalarını taşımaktan zevk alırlar. Hatta minik hanımlarda genelde sırt çantası kullanırlar. e onlarda süsünden püsünden geri kalır mı? kalmaz tabi 🙂

kurdele nakışı çanta modelleri

kurdele nakışı çanta modelleri

Bakın mesela yukarıda sizin için bazı çanta modellerini paylaştık. Bunların tamamı el ürün, kimisi kurdele nakış çanta modeli, kimisi el çanta modelleri… her ne kadar tabloda tamamı renkli renkli olsa da bunların sade beyaz olanları gelinler için de ideal çanta örneği teşkil edebilir.

Ya da yaz aylarında şöyle rahat salaş elbiseler üzerine de bu çantalar oldukça gösterişli birer tamamlayıcı olabilirdi diye düşünüyorum.  Spor giyinmek değil de daha çok kadını zarif gösteren boydan elbiseler giyinmeyi tercih eden hanımların çok beğeneceğini umduğum tablodaki kırmızı çiçekli el yapımı çanta modeli sanki tam da onlar için tasarlanmış gibi duruyor.

Yaz aylarında aynı modelden bir fötr şapka ve uzun bir elbise, ayakta parmak arası bir örgü ayakkabı ile oldukça şahane bir görüntü kazandırırdı. Hanımlar, el yapımı çanta modelleri bu kadarla sınırlı değil sayfamızdaki diğer modellere de şöyle bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

El yapımı çanta modelleri galerimiz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.