Çocuk Yastık Modelleri |Birbirinden Eğlenceli Yastık Tasarımları


Çocuklu anneleri hemen sayfamıza davet ediyorum. Zira bu çocuk yastık modelleri konusu çok önemli bir konu.  Anne olanlar iyi bilir. Çocuk sahibi olacağımızı öğrendiğimiz an itibariyle bir kere dünya görüşü değişiyor ancak değişen daha da önemli bir şey var o da aile bütçesi. Çünkü bir çok bebek malzemesi alınır. Ve çocuklar büyüdükçe masrafları da artar. Örneğin çocukların odası henüz 6 ay sonrasında ayrılır ve onlar için ayrı oda hazırlanır. Bazalar, yatakla, dolap, çarşaflar ve tabii ki çocuk yastıklarıbebek yastıkları

Kızı olanlar odayı pembe ya da beyaz renkte ve kız çocuklarının hoşuna gidecek şekilde bebek figürlü yastıklar çarşaflar kullanırken benim gibi oğlan anneleri ise daha çok arabalı, efendime söyleyeyim örümcek adamlı çocuk yastıkları kullanmayı tercih ediyor. Tabii bunlar sadece örnek daha pek çok model var biliyorsunuz.

Bende naçizane araştırmalar yaparak sizlere fikir olsun diye birkaç farklı çocuk yastık modelleri paylaşıyorum. Şimdi siz de bu modellere bakarak kafanızda canlandırabilir veya bir benzerlerini aramaya koyulabilirsiniz. En basitinden gittiğiniz mağaza yetkilisine bu görsellerden birini göstererek “işte tam olarak böyle bir şey istiyorum” diyebileceksiniz.

Yalnız bir itirafta bulunmak istiyorum izninizle. Kaç yaşına gelmiş kadınım çoluğa çocuğa karıştım ancak bu yastıklardan ben de istiyorum :)sizce de çok güzel görünmüyorlar mı ama? Yani bence bir çok kadın bu yastıkları kendisi de kullanmak isteyecek diye düşünüyorum.

Birbirinden şık çocuk yastık modelleri

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.