Dantel Örgü Elbise Modelleri |Resimli Galeri


Merhabalar, sayfamıza hoş geldiniz hanımlar, Yazmaktan son derece keyif aldığım konulardan biri ile yine sizlerle beraberim. Dantel örgü elbise modelleri… şahsen bu örgü elbise örnekleri beni benden alıyor. Aşağıda paylaşıma açtığımız bu örme elbiselerin tamamı beyaz ve kırık beyaz renginde dolayısıyla baktıkça insanın yeniden gelin olası geliyor. Ancak ne var ki bu elbiseler öyle her yerde bulunmuyor. Genelde ya çok pahalı markaların satış noktalarında ya da özel tasarım şeklinde satışı gerçekleşiyor. Aslında bir yöntem daha var ama bu şahane dantel örgü elbiseleri elde etmek biraz zaman alabilir tabi oldukça sabır isteyen bir iş.

Kendi kendimize örmekten bahsediyorum.  🙂 banörgü elbise modelia güldünüz mü yoksa? Aslında kulağa biraz komik geliyor evet. Çünkü bu modellere bakınca “bunu ben mi yapacağım” diyerek kendi kendinize gülebilirsiniz. Ancak, bu elbiselerin de birer el örgüsü olduğunu hatırlatmak isterim.  Yani yapmak isteyen yapabiliyor. Dediğim gibi sadece sabırlı olmak ve işi öğrenmektir önemli olan.

Dantel örmeyi biliyorsanız bu elbiseleri örmeye başlayabilirsiniz. Bilmeyenler için de sayfamızda daha önce dantel örgü modelleri nin yapılışlarına dair paylaştığımız videoları açıp izlemelerini tavsiye ediyorum. Tabii bir de tasarım işinden de anlamak lazım. Unutmayalım ki hiçbir şey imkansız değildir.

Hanımlar bu güzelim örgüden elbise modelleri sizlere özel günlerinizde giyinmek üzere farklı bir bakış açısı kazandıracaktır. Bu sayede siz de mağaza mağaza gezerken aklınızdaki modeli mağaza görevlisine tarif edebileceksiniz.

Kızlar galerimizde konular sıra ile gitmektdir.

Dantel örgü elbise modelleri galerisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.