Dantel Bardak Altlığı Yapımı Dantel Örgü Şemaları İle


Eskiler bilir, eskiden her evde bardak altlıkları olurdu. Günümüzde yerini, plastik ya da ahşap altlıklara bıraksa da hala daha örgü bardak altlığı kullananlar yok değil. Hatta bayağı bir kişi var diyebiliriz. Bardak altlığı çok gereklimi diye düşünenler vardır elbette ki. Ama her şey bir gereklilik değildir. Görsel görünüm olarak, yani bardakaltı görünüm olarak gayet de güzel durmakta. Bardak altığı deyince gerçekten çeşit çok, çünkü yapımı da oldukça kısa süren bir iş olduğu için çeşitli renk ve desenler de görebilirsiniz. Mesela dantel bardak altlığı kullanımı yeni evlenen çiftlerin evinde sık görebileceğiniz bir detay.bardak altlıkları

Orta yaşın üzerinde kişilerin yaşadığı evlerde örgü bardak altlığı daha çok görürsünüz. Örgü yada dantel yapımından biraz anlıyor iseniz kendiniz evde çok rahat yapabilirsiniz. Anlamıyor iseniz, çeşitli örgü dergilerinde detaylı anlatımlar vardır.

Onların dışında da internet ortamında video izleyerek öğrenebilirsiniz. Sadece bardak altlığı yapacak iseniz kursa gitmeniz gereksiz olur. Ama örgü konusunda yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız gitmek akıllıca olur. Çeşitli renk ve desenlerde yaparak çevrenizdeki sevdiğiniz kişilere armağan edersiniz. Ve sitemizde bir çok dantel ve örgü modeli ve yapımı konuları mevcuttur.

El emeği olmasının yanında maliyeti çok ucuz olan ve yapım süresi de oldukça kısa olduğu için size mükemmel bir hediye seçeneği olacaktır. Eskiden moda olan şeylerin şuan günümüzde de moda olmaya başladığını düşünür isek günümüz modasında sizin çizginiz ile güzel modeller ortaya çıkması mantıklı ve hoş olur.

Dantelden örgü bardak altlığı yapımı resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.