Krampon Şeklinde Bebek Patik Yapımı – 4 Şiş İle Bebek Patik Yapımı


Merhaba hanımlar, Daha önce sizlere tığ işi patik modelleri ve tığ işi patik yapımı ile ilgili bir çok konu paylaştım. Şimdi ise şiş ile bebek patik yapımı konusunu paylaşıyorum.  Bebek patiği yapılışı her zaman en zevkli örgü işi olmuştur hanımlar için. Özellikle babaanne ve anneanneler için. Eskiden şiş ile örgü çok yaygındı. Şimdi tığ ile örgü. Ama şiş ile yapılan örgü ile tığla yapılan örgüler oldukça ayrıdır. Şiş ile yapılan bir patik modelinde tek parça halinde olur ek yeri olmaz, dikiş yeri olmaz pek.

şişle patik yapımı

şişle patik yapımı

Daha önceden sizlere şiş ile örgü yapımı konusu paylaşmıştım. Ona bakabilirsiniz. Daha önceden de şişle bebek patiği yapılışı konusu paylaşmıştım. Bu güzel bebek patiği modelimiz oldukça şirin bir model. Krampon şeklindeki bu şirin erkek bebek patiği yapımı oldukça zevkli bir uğraş olacak.

Eğer eşiniz takım tutuyorsa tuttuğu takımın renkleri şekilde örüp çok şirin bir hava katabilirsiniz. Şişle bebek patiği yapımı daha doğrusu şiş ile patik yapımı denince akla hemen normal iki şişle kazak örer gibi gelmesin. Şişle patik yapımı için 4 şiş ile patik yapımı oluyor, 5 şişle patik yapımı olabiliyor.

şiş patik modelleri

şiş patik modelleri

Bilmeyenler için başta oldukça karışık gelebilir ama sizlere paylaştığımız videolu anlatımlar ile rahatlıkla yapabileceğinizi düşünüyorum.  Yine elimden geldikçe şiş patik modelleri paylaşmaya devam edeceğim. Bizi takip etmeyi unutmayın.  Kızlar şiş ile bebek patik yapımı 3 parça video halinde anlatılacaktır.

Video-1 şiş ile bebek patik yapımı

Video-2 şiş ile bebek patik yapımı

Video-3 şiş ile bebek patik yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.