Üç Ayrı Saç Modeli Yapımı Videolu Anlatım


Her biri ayrı güzel olan saç modelleri, saç tasarım konularına devam ediyoruz. Sizlere bugün üç ayrı saç modeli yapımı videolu olarak gösterilecek. Yabancı bir kadının çektiği bu güzel saç tasarım videosu ile sizde kendinizin kuaförü olabilirsiniz. Kadın için güzellik kavramı yüzyıllardır hayati önemini özenle korumaktadır. Eski çağlardan beri süregelen estetik kaygı, hangi yaşta olunursa olunsun değişmez. Kilo, giyim, takı, makyaj, saç kadınlar için ayrı ayrı birer felsefesi olan kavramlardır. Bunların içinden konu saç olunca adeta dünyalar durur. O saç ne renk olmalıdır? Boyanmalı mıdır, boyanmamalı mıdır? Boyanacaksa nasıl ve kime boyatılmalıdır? Bitmedi… Boyu nasıl kalmalıdır? Kestirilmeli mi yoksa kestirilmemeli midir? Uzun bırakılacaksa nasıl bir model tercih edilmelidir? Bu sorular uzayıp gider. Şimdi size yardımcı olmak amacı ile üç ayrı saç modeli yapımı örgülü saç modelleri, uzun saç modelleri, topuz saç modelleri kullanımı ile ilgili tüyolar verelim.

topuz saç modelleri

topuz saç modelleri

Örgülü saç modelleri, özellikle şelale örgü saç modelleri pastel bir makyaj ve uçuş uçuş elbiselerle romantik bir hava katar. Düz ve gevşek bırakılmış örgülü saç modelleri spor kıyafetlerle de kullanılarak sıcacık ve sevimli bir şıklık yaratır. Ancak örgü modeli fantezi ve iddialı bir örgü ise, oldukça gösterişli duracak ve abiye kıyafetlerinizi tamamlayacak eşsiz bir aksesuar olacaktır. Mesela Hollanda çiçeği saç örgü modelleri ya da burgulu zig zag saç örgü modelleri gibi saç örgülerini gece şık veya resmi bir mekâna giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzun saç modelleri yaratıcılığınızla doğru orantılıdır. Düz, kıvırcık, dalgalı kullanıp açık bırakabileceğiniz gibi, şık saç aksesuarları kullanıp (toka, taç, bant vb.) saçı frapan aştırabilirsiniz. Kâkül kullanımını tercih edebileceğiniz gibi saçlarınızı yandan, ortadan ayırarak açık bırakabilir ya da geriye doğru tarayıp yüzünüzü ortaya çıkartabilirsiniz. Uzun saç genelde feminen havayı baskın tutacağından, her tür kıyafetle kullanabilirsiniz. İster tuvalet, ister eşofman, ister kot, isterseniz de döpiyes üzerine yakışan bir saç modeli olduğundan da uzun saç modelleri kullanışlıdır. Ruh halinize, kıyafetinize hatta rahatınıza göre ister atkuyruğu yapar, ister örer, isterseniz de toplayıp topuz yapabilirsiniz. Bakımı en zahmetli, ama model farklılığı bakımından çeşitliliği en bol saç modeli uzun saç modelleridir.

Son olarak topuz saç modellerine bakalım. Gerçekten çeşitlilik gösteren bir saç modelidir. Tepeden, enseden yapabilir, düz topuz ya da yan topuz olarak kullanabilir, dağınık topuz ya da sıkı topuz olarak tercih yapabilirisiniz. Topuz şekli örgü seklinde, papyon şeklinde ya da yuvarlak olabilir. Abiye kıyafetleri tamamlamada topuz saç modelleri en önemli unsurdur.

3 Ayrı Saç Modeli Yapımı Videolu Anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.