Kare Motifli Örgü Bluz Yapımı Motif Şemalı Gösterim


El işi ile uğraşan bayanların ister kendileri için ister sevdikleri için örebilecekleri kare motifli örgü bluz yapımı bayanlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Motif motif örülen bu bluzlar, bayanların vazgeçilmez el işleri arasında yer almaktadır. İster örerken birleştirebileceğiniz isterseniz de tüm motifleri birbirine dikerek birleştirerek motifli örgü bluz örnekleri sitemizde bunun birçok örneği bulunmaktadır.bayan örgü bluz modelleri

Motif bluzlar, örgü örmeye yeni başlayan bayanların bile rahatlıkla örebileceği basit örgü modelleri olarak bilinmektedir. İster günlük kullanım için isterseniz özel günlerinizde giymek için örebileceğiniz örgü bluz modelleri bulunmaktadır. İstediğiniz renk ve modelde bir bluza karar verip hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Hem kışlık hem de yazlık olarak örebileceğiniz çeşitli örgü bluz yapımı anlatımları bulunmaktadır. İnternette paylaşılan bu bluz örnekleri, en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır. Sizlerde anlatılan adımları bir bir takip ederek, şık bluzlar örebilirsiniz. Bu detaylı anlatımlar sayesinde kısa sürede birçok motif çıkararak, bayan örgü bluz modelleri örmeye başlayabilirsiniz.

Motiflerinizi kendi bedeninize göre büyültüp küçülterek istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. Motifli örgünün en güzel tarafı, istediğiniz gibi tasarlayabilmektir. İster büyük motiflerden isterseniz daha küçük boyutlu motiflerden örebilirsiniz. İnternette bulunan çok sayıda örgü bluz modelleri anlatımlı olarak sunulmaktadır. Bu motiflerden yola çıkarak, kendi zevk ve tarzınıza göre bluzlar örmeniz mümkündür.

Yaz ayları için merserize, pekiala gibi ince, terletmeyen iplerden, kış aylarında ise kalın, sıcak tutacak yünlerden örgü bluzlar yapabilirsiniz. Detaylı anlatımlar örgü bilmeyen bir kişinin bile bluz motiflerini rahat ve kısa sürede örmesini sağlamaktadır. Yapmanız gereken tek şey, örgü model anlatılışlarını dikkatli bir şekilde incelemek ve detaylara dikkat etmektir. Motif örgülerde, kesme, eksiltme, çoğaltma gibi işlemler bulunmadığı için herkes tarafından rahatlıkla örülmektedir.

Motifli örgü bluz yapımı şemalı gösterim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.