Tığ İşi Bluz Modelleri Yapılış Örnekleri


Tığ işi bluz modelleri yapılış örnekleri, eski zamanlarda gazete ekleri olarak çıkardı kaşımıza. Bizde onları yapmazdık ama yine de saklardık, elbet bir gün yapacağız diye. Ama şimdilerde de yapanlar ve bu konu hakkında başka birçok örnek çıkartan kişilerde var elbet ve oldukça modern çizgilerle bezeli modeller çıkartıyorlar. Tığ işi bluz yapımı sizin biraz zamanınızı alacaktır bunu şimdiden söylemekte fayda var. Çünkü oldukça büyük bir parçadır ve detaylıdır. Ama emin olun ki sıkılmayacak hatta, çok daha eğlenceli bir hal alacak yapımınız.örgü bluz modelleri

Örgü bluz modelleri ve yapılışları, sizler için çok daha basit bir yapı olacaktır bu sayede de çok fazla zorlanmayacaksınız. Dantel bluz yapımı şık olduğu kadar zahmetli de ama siz çalışkan bayanlar bunun üstesinden gelerek mükemmel bir iş çıkartabilirsiniz.

File bluz yapımı detaylı olmadığı için çok daha çabuk bitireceğiniz bir model. Bu sayede de gerçekten çok güzel bir model ortaya çıkarmış olacaksınız. Bluz yapımı video anlatımlı örgü bluz yapımı her zaman için o kadar zahmetli olmayabilir, kimi zamanlar çok daha farklı modeller çıkabilir karşınıza.

Video anlatımlı örgü bluz yapımı

Tığ işi bluz modelleri anlatımlı ve aynı zamanda: yazlık örgü bluz modelleri anlatımlı, merserize bluz modelleri anlatımlı ve örgü bluz modelleri anlatımlı videoları izleyerek bluz yapımı hakkında gerekli bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Bu sayede de çok güzel işler başarabilirsiniz, her şey sizin elinizde.

Anlatımlı örgü bluz yapımı paylaşımında bulunduk. Buna bayılacaksınız… mağaza vitrinlerini süsleyen o birbirinden şık ama bir o kadar da sinir bozucu fiyatlarına karşı sizin tasarımlarınız. Haydi gösterin kendinizi… Yandaki yeşil bluzunu güzelliğini görüyor musunuz? İşte bu bluz da bir el emeği, bu da yetenekli hanımlar tarafından örülmüş bir bluz. Onlar yaptıysa siz de yaparsınız. Tek yapmanız gereken paylaştığımız videoyu ayrıntılı ve dikkatli bir şekilde incelemek. İster videoyu izlerken sizler de aynı uygulamaları deneyin. İsterseniz önce anlatımlı örgü bluz yapımı videosunu izleyip akabinde anladığınız kadarını kendiniz yapmaya çalışın. Ancak muhakkak pratiğe dökün hem de hemen. Araya gün koymayın.

Tığ işi bluz yapımı videolu anlatım bölüm – 1

Tığ işi bluz yapımı videolu anlatım bölüm – 2

Bu tarz örgü bluzları yapmayı öğrenmek sonraki tüm örgü işlerinizde size müthiş bir tecrübe kazandıracaktır. Sadece kendiniz için değil daha pek çok tasarımlarla sevdiklerinizi sevindirebileceksiniz. Ayrıca bir düşünsenize Allah aşkına şu bluzun mağazadaki pahalı bluzlardan farkı nedir? Tek farkını söyleyelim.

Daha ekonomik olması. Bu şekilde kendinize de bir öz güven aşılayarak bunu farklı alanlarda da kullanabileceksiniz. Özellikle ev hanımları aile bütçelerine katkıda bulunmak istiyorlarsa, bu onlar için ayrıca bir kazanç kapısı neden olmasın. Yapımı oldukça basit olan örgü bluzlar hayatınıza çok farklı bir yön verebilir. Ne dersiniz?

Tığ işi bluz modelleri ve yapılış örnekleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.