Zigzag Örgü Modeli İle Zigzag Battaniye Yapılışı


Son zamanlarda özellikle zigzag örgü modeli ile yapılan  zigzag battaniye oldukça moda oldu. Her ne kadar çoğu zaman eski battaniyelere olan özlemimiz artıyor olsa bile, zigzaglardan geçemiyoruz bir türlü. Zigzag örgü aslına bakarsanız yapımı en kolay örgülerden ve aynı zamanda en keyifli örgülerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor ama bizim hanımlar biraz olsun yapmaktan zorlanıyorlar.zigzag battaniye modeli-1

Zigzag battaniye yapılışı görüntülerden de göreceğiniz gibi, çok güzel duruyor ve aynı zamanda bir battaniye için yapılabilen en keyifli örgü modeli olarak çarpıyor gözümüze. Modellere baktığınız zaman hepsinin çok güzel olduğunu göreceksiniz ama zigzag battaniye modeli adı altında açılan başlıklara muhakkak değinmeniz gerekecektir. Özellikle çocuk battaniyelerinde oldukça güzel duracağınız dile getirmek gerekecektir.

Zigzag örgü modeli aslında kolay yapılan ve aynı zamanda da yaparken hiç zorlanmayacağınız tarzda içerikleri barındırır. Ama bu örgüye biraz yabancı olduğumuz için bize ilk yapılış aşamasında zor geliyor.  Zigzag örgü battaniye yapılışı hanımlar için kafa dağıtmak adına yapılması gereken örgülerden. Zigzag foto galerisini zaten göreceksiniz, bu bakımdan dolayı da gördükçe daha iyi anlayacaksınız.

Zigzag battaniye yapımında en önemlisi dikkatli olmanız ve gerçekten isteyerek yapmanız, zaten gerisi hallolacaktır. Eğer sizlerde bu battaniye modelinden yapmak istiyorsanız, zigzag battaniye nasıl yapılır başlığından, ne kadar kolay yapıldığını görebilirsiniz. Bu sayede de keyif alarak yapacağınız bir modeli eklemiş olursunuz yeteneklerinizin arasına.

Zigzag örgü modeli ile zigzag battaniye yapımı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.