Karnıyarık Örgü Modeli Yapımı Videolu Türkçe Anlatım


Hanımlar sizlere örgü eğitim videoları paylaşmaya devam ediyoruz ve bugünkü konumuz Türkçe anlatımla karnıyarık örgü modeli olacaktır. Örgü modelleri şişle ve tığla örülenlerin yanında pek çok farklı materyalle de örülebilmektedir. İğne oyası, firkete, oklava gibi değişik örgü teknikleriyle yapabileceğiniz şık ve değişik ürünlerin yanında şiş gibi klasik bir örgü aletiyle yapacağınız değişik motiflerle de farklı örgüler elde edebilirsiniz. Sitemizde pek çok farklı örgü modelinin videolu anlatımları bulunmaktadır.karnıyarık modeli

Bu videoları izlediğinizde yapmak istediğiniz örgü modelini örebilmeniz için tüm detaylara sahip olacaksınız. Güzel örgü modellerinden birisi olan Karnıyarık örgü modeli yapımı videolu türkçe anlatım seçeneğiyle karnıyarık örgüsünü de rahatça öğrenebilirsiniz. Ortaya çıkan motifler karnıyarık şeklini aldığı için bu ismin verildiği şişle yapılan bu örgü oldukça şık ve değişik duran bir örnektir.karnıyarık örgü modeli videolu anlatım

Karnıyarık modeli yapımını kısa süre içerisinde sökerek, bu örgüyü seri halde yapabilecek konuma gelebilirsiniz. Karnıyarık örgü modeli yapımı oldukça basit ve kısa süre içerisinde hız kazanacağınız bir teknikle örülmektedir. Kışlık ürünler kadar yazlık kıyafetlerde de bu modeli rahatça kullanabilirsiniz. Alacağınız merserize ipliklerle yelek, bluz, hırka, kazak, şal örebilirsiniz.

Karnıyarık örgü modeli videolu anlatım olduğu için videoyu durdurup geri alarak modeli kısa süre içerisinde öğreneceksiniz. İstediğiniz renklerde seçeceğiniz ipliklerle örmeye başlayacağınız karnıyarık örneğiyle eliniz hızlandıktan sonra birçok değişik ürünü hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Değişik bir model yapmak isteyenler için ideal bir örgü olan karnıyarık modeli tamamlandığında ortaya çok klas ve her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün çıkacaktır.

Sizler için daha önce paylaştığımız istiridye örgü modeli ve sepet örgü modelleri çok ilginizi çekecektir. Buradan konulara bakmanızı tavsiye ederim.

Karnıyarık örgü modeli Türkçe videolu anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.