Gökkuşağı Resimli Anlatımlı Bebek Battaniyesi Yapılışı


Hanımlar bugünkü konumuz bebeklerimiz için anlatımlı bebek battaniyesi yapılışı olacaktır. Özellikle battaniyemiz gökkuşağı battaniye modeli olarak geçmektedir. Bir kadının hayatının odak noktası annelik ve çocuklarıdır. Hamile olduğunu öğrendiği andan itibaren bir kadın; doğası gereği anneliği yaşamaya başlar. Halk arasında çok yaygın bir söylem vardır. Babalar çocuklarını kucaklarına aldıklarında babalığı hisseder, anneler ise anne olacaklarını anladıkları anda annedirler artık. Annelerin, analık içgüdüsü ile doğacak çocukları için hazırlık yapmaları; zıbın, pijama ve benzerlerini satın almaları, örgü patik, hırka, yelek modelleri aramaları, bebek battaniyesi yapılışı nasıldır araştırmaları anneliğin ilk adımlarıdır.gökkuşağı battaniye yapımı-1

Yeni doğan bebeğin soğuk, sıcak ve diğer olumsuz dış koşullardan korunması için özel üretilmiş giysi, battaniye ve yorganlara ihtiyacı vardır. Sağlıklı, pamuk veya yünden üretilen iç ve dış giysileri her yerde bulmak mümkün değildir. Burada çözüm olarak karşımıza elde kendimizin üretebileceği parçalar çıkmaktadır.

Örgü bilenler için bebek battaniyesi yapımı oldukça kolay olmakla birlikte; örgü bilmeyenler için de öğrenmesi zor değildir. Ama öğrenemeyen veya vakti olmayan anne adayları örgü battaniye yapımı konusunda uzman olan aile büyüklerinden ya da ücret karşılığı örgü ören kişilerden yardım alabilirler.

Hırka, yelek, patik, örgü battaniye yapılışı hakkındaki bilgileri araştırmak ve bunları uygulamak, özellikle hamileliğin son aylarında oldukça ağırlaşan anne adayları için, hem vakit geçirmeye yarar hem de bebeğin sıcak tutulmasını sağlar. Burada verdiğimiz örgü battaniye modelleri ve bunların yapılışı ile ilgili bilgiyle çocuklarımız için çok şık ve işlevsel bebek battaniyeleri üretebiliriz.

Gökkuşağı anlatımlı bebek battaniyesi yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.