Deniz Minaresi Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu Anlatım


Örgü modelleri arasında deniz minaresi örgü modeli yıllardır kadınların en çok tercih ettiği, artık klasikleşmiş modellerden birisidir. Herkese oldukça tanıdık gelen bu modelden mutlaka annelerimizin, anneannelerimizin, teyzelerimizin bizim için yaptığı bir iki kazak ya da hırkamız vardır. Deniz minaresi modelinin bu kadar popüler olması ve yıllardır sevilerek kullanılmasının en önemli nedeni, modelin kabarcıklı yapısının şık görünmesinin yanı sıra sık ve kalın oluşu kazak ve hırka gibi kış giysileri için çok daha uygun bir kullanım sağlıyor olması.deniz minaresi

Bu model için örgü nasıl yapılır sorusuna geldiğimizde, yapılışı göründüğünden daha kolaydır. Bu modelin özellikle kazak ve hırkalarda kullanışı harika sonuçlar verir. Örgüden yapılmış doğal boncuklar gibi görünen dış görüntüsü herkesin hoşuna gidecektir.

Modelin uygulaması için örgü anlatımları faydalı olacaktır. Kolaylıkla kavrayacağınız ve eliniz alıştıktan sonra hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla ilerleyebileceğiniz bir modeldir deniz minaresi modeli. Bu model daha çok, tek renkli olarak kullanabilirsiniz. Çünkü model zaten kabarcıklı bir hava yaratır ve uzaktan bakıldığında yüzeyde küçük boncuklar varmış gibi görünür.

Yani zaten süslü ve kendini gösteren bir modeldir. Bu modelin göze çarpması ve kendini göstermesi için farklı renkler kullanmaya, kombine etmeye hiç gerek kalmaz. Bebekleriniz ve çocuklarınız için kış aylarında sıkı tutacak ve üşümelerine engel olacak kazaklar ve hırkalar yapmak istiyorsanız deniz minaresi modeli bu iş için bir numaralı tercihiniz olabilir.

Deniz minaresi örgü modeli yapımı Türkçe anlatımlı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.