Ahududu Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım


Hem adı hem görünümü güzel, kibar bir örgü deseni ile daha karşınızdayım. Ahududu örgü modeli rengiyle, tadıyla çok sevilen bir meyveden ismini almış. Bir dönem kazaklarda, yelek ve şallarda çok kullanılmış bir model olan ahududu örgü modeli nohut örneğine, bataklık gülü modeline, böğürtlen örgü modeline de çok benziyor. Zaten böğürtlen doğada da ahududuna benzeyen bir meyve değil midir? Siz de bluzlarınızda şişle örülen modelleri tercih edenlerdenseniz bu videoya da, örgü modeline de bayılacaksınız.ahududu örgü modeli anlatımlı

Tomurcuklu dokusuyla örgü ahududu modeli ceketlerde de, yeleklerde de gerçekten çok şık duruyor. Hele bir de rengini de ahududuna yakın seçerseniz, bakmaya doyum olmuyor. Ahududu Örgü Yapımı Videolu Anlatım aracılığıyla her zamanki gibi örgüyü seven ama biraz destek almaya da ihtiyaç duyan hanımlar destek almış olacak.

Model olarak ahududunu seçtiyseniz ve ipleriniz de hazırsa videoyu açıp vakit kaybetmeden başlayın derim. Örgü hobisi olanlar ahududu örgü modeli anlatımlı videolardan bakarak çıkaracakları motifi çok beğenecekler, bence görenler de bu modele hayran kalacak. Hanımlar sizlere birde örnek olması açısından ahududu örgü modeli ile yapılan yelek ve hırka modelleri göstermek istiyorum.

Ahududu örgü ile yapılan örgü yelek ve kazak modelleri

Bu modelin nasıl yapıldığını sadece resimlerden anlamak kolay değil, videolu ahududu örgü yapımı işinizi çok kolaylaştıracak. Örgü için hazırlanmış her video başlı başına bir ders niteliğinde. Video görüntülerini ve yapılışını takip ederek rahatça bu modeli çıkarıp tercihinize göre her türlü giysiye uygulayabilirsiniz. Bu modele ahududu örgü desenleri aralıksız, yan yana olduğu için ahududu tarlası da deniliyor.

Ahududu örgü modeli yapımı videolu anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.