Timsah Örgü Modeli Nasıl Yapılır Videolu Anlatım


Patiklerde ve eteklerde çok güzel görünen tığ işi timsah örgü modeli nasıl yapılır merak edenler için birçok değişik ürüne bakaran karar vermelerini kolaylaştıracak modeller ekledim. Bu örgü modeli özellikle yakalarda ve küçük kız çocukları için yapılan eteklerde bu örgü modeli çok güzel duruyor. Tığ işi timsah örgü tarifi arayan birçok hanım için bu örgüyü bilekli patiklerde de kullanabileceklerini hatırlatmak isterim.tığ işi timsah örgü tarifi

Krokodil örgü örneği, hiç bir ekstra süsleme yapmanıza gerek kalmadan şık görünen bir örgü modelidir. Şapkalar, kolluklar ve atkılar gibi birçok örgü timsah modeli ile güzelleşebilir. Başka isimlerle de bilinen timsah örgüye, balık pulu örgü ya da krokodil örgü de denilebilmektedir. Çok güzel giysiler yapabileceğiniz örgü modelleri ile sevdiklerinizi en şık halleri ile süsleyebilirsiniz.

Timsah örgü nasıl yapılır, nerelerde kullanılır birçok videolu anlatımda öğrenebilirsiniz. İsterseniz evcil hayvanlarınıza da bu örgü modelinden giysiler ya da tasmalar yapabilirsiniz. Bu birbirinden güzel örgü modellerini siz de öğrenebilirsiniz ve çocuklarınıza ya da kendinize birbirinden güzel giysiler yapabilirsiniz. Örgü modelleri anlatımlı olarak birçok yerde bulunduğu gibi, örgü kitaplarından da yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Örgü örnekleri arasından siz de dilediğiniz modeli seçerek kendinize keyifli bir hobi edinebilirsiniz. Şiş ya da tığ örgü modelleri ile birbirinden güzel ürünler yapıp bu ürünleri satarak para da kazanabilirsiniz.

Timsah örgü modeli nasıl yapılır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.