Patlamış Mısır Örneği Nasıl Örülür Videolu Gösterim


Patlamış mısır örneği, ülkemiz dışındaki yabancı vatandaşların çıkardığı üzere el işi örgü modelleri arasında yer alır. Bu örgü modellerinin orijinal adı Popcorn Crochet olarak adlandırılmıştır. Bizim modeli beğenmemiz ve uygulamayı planlamamız üzerine Türkçeye tığ işi patlamış mısır örneği adı altında geçmiş bulunmaktadır. Bu el işi modellerinin özellikle dikkatimizi çekme sebebi kullanım alanlarıdır.  Bayanların ve ev hanımlarının özenle ve istekle yapabileceği bu el işi örgü modelleri, basit örgü modelleri arasında yer almaktadır.tığ işi patlamış mısır örneği

Tığ işi örgüler olarak adlandırdığımız bu patlamış mısır örneklerini pek çok alanda kullanabiliriz. Parça parça yapılacak bu örnekler birleştirilerek istediğiniz forma sokulabilir niteliktedir. Kullanım alanları yatak odaları, tuvaletler, mutfaklar, yastıklar ve bunun gibi pek çok alana yayılabilir. Bebekleriniz için battaniye, yastıklarınız için, yastık kılıfı, tuvaletleriniz için kirli sepeti üzeri süsü gibi ev aksesuarları olarak kullanılabilir.

Özellikle tığ işi örgüler atkı, bere, yaka ve şal modelleri olarak da sizin kullanım isteğinize göre şekillendirilip yeni kullanım alanları yaratmanıza engel değildir.  Peki, patlamış mısır örneği nasıl örülür, tığ işi patlamış mısır örneği yapılışı gibi isteklerinizi karşılamak adına sitemizden videolu ve resimli açıklamalara ulaşmanız oldukça mümkün.

Geriye kalan sadece bubasit örgü modelleri ile kendi ilgili alanınızda kullanabilecek forma sokabilmek ve kullanımını gerçekleştirmekle beraberinde bu yabancı örnekli basit örgü modeli için harekete geçmek kalıyor.

Patlamış mısır örneği yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.