Örgü Çiçek Yapımı Videolu Anlatım İle


El işi örgü çiçek yapımı kadınların her zaman en çok sevdikleri hobiler arasında olmuştur. Tığ işi motifler modelleri konusunda her geçen gün yeni örnekler ve yeni modeller, bu hobiyle yapabileceklerimize bir yenisini daha eklemektedir. Tığ işi motifler anlatımlı videoları da bu yeni modellerin yapımını görmemiz ve uygulayabilmemiz için yardımcı olmakta. Tığ işinde en çok kullandığımız örnekler yünden gül yapımı, çiçek motifi yapımı gibi çiçek modellerinin uygulamaları. Çünkü çiçek modelleri örgü ve el işinde kendini en güzel gösteren motiflerdir.örgü çiçek yapımı-1

Tığla çiçek yapımı anlatımlı videolarımız ve resimli anlatımlarımızı da bu çiçek modellerinin çeşitli şekillerini nasıl uygulayabileceğinizi sizlere anlatmalara ve göstermeye çalıştık. Tığ ile örgü çiçek yapımı ve benzer şekilde tığ ile gül yapımı el işinde aslında zor olmayan modellerdir. Yeni başlayanların bile birkaç denemede rahatlıkla çözebilecekleri kolaylıktaki bu çiçek motifleri hem şık hem de değerli çalışmalar elde etmenizi sağlayacak.

Çiçek modelleri özellikle renkli yünlerle son derece güzel kombine edilebilen bir model biçimdir. Bu modeller aynı zamanda bahar duygusunu dört mevsim yaşayabilmenizi sağalacak. Örgü gül modelleri ile renklendirip hareketlendirdiğimiz şallarımız, şapka, hırka, kazak ve atkılarımız bizi kışın ortasında çiçeklerin güzelliğiyle süsleyecek.

İnsanın içini açan hatta kıpır kıpır eden bu çiçek modellerinin zordan basite birçok modeli bulunmaktadır. En zor olanlar bile bir süre uğraşarak rahatlıkla çıkartılabilecek örnekler. Bu yüzden çiçek motiflerini giysilerinizde ve diğer el işlerinde bol bol kullanmanızı tavsiye ederim.
Bu kırmızı çiçeğimizi görür görmez beğeneceğinizden hiç şüphem yok.  Nasıl yapıldığını videoda detaylı bir şekilde anlatılıyor zaten.

Videoda anlatan kadın İngilizce konuşuyor ama İngilizce bilmeseniz bile videoyu çok yakından detaylı bir şekilde çektiği ve gösterdiği için rahatlıkla bakarak yapabilirsiniz.

Çiçeğin görselliği çok etkileyici ve canlı göründüğü için sizlerle paylaşmak istedim.

Elimden geldiği kadar kaliteli paylaşımlar yapmaya çalışıyorum. Sizlerinde beğendiğini düşünüyorum. Size buradan daha çok fazla model ve yapılış konuları paylaşacağım dan emin olabilirsiniz.

Daha fazla birbirinden güzel örgü ve hobi resim ve videoları için sitemizi ve sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Videolu örgü çiçek yapımı videomuz

sheruknitting.com

El işi örgü çiçek yapımı videolu anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.