Örgü Lale Nasıl Yapılır Videolu Yapılış


Hanımlar bugün el işi örgü lale nasıl yapılır videolu bir şekilde sizlere göstermek istedim. Yabancı bir sitede bulduğum bu güzel örgü lale yapımı çok hoşunuza gidecek. Şarkılara da konu olan Lale çiçeğinin adı geçince bazen bir şehir gelir akıllara. İstanbul gibi, hayatınızı bir lale bahçesine çevirebilir misiniz? Çiçek bahçenizi oluşturmaya elinize iplerinizi alıp örerek başlamaya ne dersiniz? Hiç yapmamış ve gördüğünüz tığ örgü modelleri içinden size hitap eden birini çok beğenmiş ve Örgü Lale Nasıl Yapılır diye merak edenlerdenseniz tam yerine geldiniz. Laleler örgülerde de, nakışlarda da görmekten hoşlanılan çiçeklerdendir. Lale örgü örnekleri kendiniz ya da kız çocuğunuz için şık bir saç bandında yer alabilir, kanaviçe yapmayı biliyorsanız yastık kılıfınızın bir köşesine de işlenebilir.lale örneğinin yapılışı

Şu an benim aklıma gelmeyen bambaşka bir alanda da lale örgü modeli kullanabilirsiniz. Örmeye, örgü lale nasıl yapılır öğrenmeye hazır mısınız? Lale motifi tığla kolay yapılır mı, lale nasıl yapılır, hangi renkle yaparsak daha iyi olur derseniz bütün bunlar sizin seçiminize kalmış.

Evet, tığla lale motifi yapılabiliyor. Doğada laleler hangi renklerdeyse o renklerden birini seçerek lale örneğinin yapılışı uygun olacaktır. Lale yapıp öylece bırakmayıp yeşil yapraklarla da süslerseniz harika görünecektir. Bazı hanımlar örgü çiçek modelleri ile gayet şık kazaklar, yelekler de örebiliyor, hatta bununla kalmayıp klozet takımlarında süsleme olarak da kullanabiliyor.

Tığ işi çiçek motiflerinin yer aldığı bir sitede gördüğüm sık iğne örgü teknikleri ile yapılmış, mor çiçekli, yeşil yapraklı, mutfakta kullanılan şık bir tutacak çok hoşuma gitmişti. Lale motifi kış günlerinde giyilecek patikleri bile süsleyebiliyor. Örgü örmek belki kış aylarında daha cazip geliyor ama her mevsim boş zamanınızda yapılabilecek kadar basit, fazla zaman almayacak çiçek motifleri de bulunabiliyor. Şimdi, haydi hep beraber lale örgü modelleri nasıl yapılır öğrenelim. Bugün olmazsa başka bir zaman bir işinize yarayabilir.

Tığ işi örgü lale nasıl yapılır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.