Tığ İle Gül Yapımı Videolu Gösterim


Hanımlar sizlere bugün tığ ile gül yapımı göstermek istiyorum. Daha önce bir çok örgü çiçek yapımı konusu paylaşmıştım. Bir tanede harika bir modelle örgü gül yapımı konusu paylaşmıştım. Gül çiçekler arasında en fazla anlam yüklenenidir. Şiirlere, resimlere, nakışlara, iğne oyalarına örnek olan gül motifi örgülerde de çok sık kullanılıyor. İlk bakışta zor gibi görünse de Tığ İle Gül Yapımı aslında hiç zor değil. Her şeye yöntemine göre başlar ve devam ederseniz son derece kolay olacağına inanın. Tığ ile olduğu gibi şişlerle de örgü çiçek yapımı el işleri arasında çok görülüyor. Tığ ile çeşitli motifler ve örgü eşyalar yapan ama henüz gül motifi yapmamış olan ve merak eden bayanların eminim ki tığ işi gül yapımı ilgilerini daha çok çekecektir.tığ işi örgü ile gül yapımı

Gittiğiniz evlerdeki mutfak perdelerinde, peçetelerde, çeşitli örtülerde de tığ ile çiçek yapımı tercih edildiği sizin de dikkatinizi çekmiştir. Gül motifi yapmak isteyenler için resimli örgü gül yapılışı açıklamaları eşliğinde hanımların çabucak ve fazla zorlanmadan yapacaklarına inanıyorum. İğne oyasında bile ince ince işlenerek ortaya çıkarılan bu güzel çiçeği, tığ ile gül yapımı fotoğraflarında ayrıntılı bir şekilde göreceksiniz.

Örgü modelleri arasında tığ işi çiçek modelleri her zaman ilgi çekmeye devam edecek. Gül deseni gül yapımı örgü kazaklarda, tığla örülen şallarda ve daha pek çok eşyaya monte edilmiş şekilde karşımıza çıkmakta. Siz sevgili hanımlar da denemek isterseniz hiç durmayın, güle yakışacak bir renkte örgü ipini elinize alın ve ilmek atmaya başlayın.

Göreceksiniz ki örgü gül yapımı keyifli olacak ve yine, daha farklı çeşitlerini de yapmak isteyeceksiniz. Sadece gül değil diğer örgü çiçek modelleri de bakmaya, incelemeye değecek güzellikteler.

Tığ işi örgü ile gül yapımı galerimiz.

 

Videolu anlatım tığ ile gül yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.