En Güzel Saç Modelleri Resimli Galeri


Bir kadına bahşedilen en güzel şeylerden biri saçlarıdır diye düşünüyorum ben. Bu yüzden en güzel saç modelleri hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Saçlarımız olmazsa ne ile oynardık, ruh halimizi nasıl yansıtırdık bilemiyorum.  Saç modellerimizi öncelikle yüz şeklimize göre belirlemeliyiz. Örneğin yuvarlak yüzlü bir kadının saçları toplu değil dağınık olmalıdır. Sivri yüzlü kadınlar için en kolay saç modelleri büyük ihtimalle ensenin biraz üst kısmında olmak koşuluyla topuz modelleri olabilir. En güzel saç modellerini keşfetmek için yüz analizinden sonra kıyafet analizi de yapmak gereklidir.

saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları

Daha önce hiç saç modelleri ve yapımına dair konu paylaşmamıştık. Bundan sonra sizlere saç modelleri ve yapılışları konuları paylaşacağız. Biz hanımları ilgilendiren bir çok konu var. Hoşumuza gidecek çok fazla konu var ve tüm kategorilerde birden konu ekleyemiyorum. Ama bu konuların devamı gelecek inşallah bol bol. Bir birinden güzel örgü saç modelleri, gelin saç modelleri  paylaşmayı planlıyorum. Sizlere en güncel saç tasarım modellerini paylaşacağız. Tabi her zamanki gibi bol bol model paylaşımın yanında saç modelleri ve yapılışları da paylaşacağız. tıpkı bu konuda olduğu gibi.

Bir genç kızın, bir kadının güzelliğinin en önemli unsurlarından biri şüphesiz onun saçları dır. Bu hem hanımlar için geçerlidir hemde erkekler için. Saç tasarımı bir kadını bam başka şekillerde gösterebilir. Bundan dolayı saç tasarımı saç modellerinin çok önemli olduğuna inanıyorum.

Muhteşem saç örgü modeli videolu olarak anlatımı.

İlla güzel bir saç modeli yapmak içinde kuaföre gidip dünyanın parasını bayılmak gerekmiyor. Sizlere paylaşmış olduğumuz ve ileride paylaşacağımız saç modelleri ve yapılışları le ilgili konular sayesinde sizde kolay bir şekilde evde yapılacak saç modelleri öğrenmiş olacaksınız. Bu videoyu izleyince göreceksiniz ki. Ne kadarda pratik bir şekilde yapılıyor.

Aslında burada sizlere göstermeye çalıştığımız saç örme işlemi değil. Çünkü her bayan, her kız az çok saçını nasıl öreceğiniz biliyordur. Biz her zamanki gibi sizlere bir birinden güzel saç modelleri ve bunların pratik yapılış şekilleri ile alakalı modelleri ve yapılış konuları paylaşacağız.

En çok önem verdiğim şey saçlarımdır diyen herkese hitaben “ şahane örgü saç yapımı ” yazımızı yazmaya başlayalım bakalım. Kızlar süsünüze püsünüze çok önem veriyorsunuz bunu iyi anladık artık. Hatta buna da henüz küçücük bir kız çocuğu iken başlarsınız. Hiç şüphesiz en çok uğraştığınız şey de saçlarınız olmuştur. Uzun saçların bakımı da şekil vermesi de oldukça zordur tabii ki. Peki özel günlerinizde saçlarınıza nasıl modeller veriyorsunuz? Daha doğrusu böyle bir beceriniz var mı? olmayanlar hemen soluğu kuaförlerde alır. Yapılan modeli de beğenip beğenmeyecekleri de muamma…

saç örgü modelleri ve yapılışları

saç örgü modelleri ve yapılışları

Ancak, saçlarına kendileri model vermeyi bilenler her zaman içleri rahat bir şekilde hazırlıklarını yaparlar. İşte bu saç modellerinden biri de şahane örgü saç modelleri dir. Aşağıda paylaştığımız saç yapımı videosunu görmüşsünüzdür. Bu örgü modelini öğrenmek isteyenler videonun üzerine tıklayıp hemen yapaya başlayabilirler.

Hatta varsa küçük kız kardeşleriniz ya da arkadaşlarınız hemen onların saçı üzerinde de deneyerek işi pratiğe dökebilirsiniz. Oldukça gösterişli olan bu örgü modeli tüm organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz bir model niteliğinde. Hatta gelin olacaklar için bile bir öneri olabilir. Düşünün straplez bir gelinliğiniz var, bunun üzerine de ancak bu tarz bir örgü saç modeli yakışırdı doğrusu.

Kızlar, bu şahane örgü saç modelini öğrenmek sizlere çok şey kazandıracaktır. Gittiğiniz yerlerde bakışları bir anda üzerinize çekmek istiyorsanız bakımınıza önce saçlarınızdan başlayarak ayrıca özen göstermeniz gerekmektedir.

Kızlar sitemizde bir çok saç modelleri ve yapılışı paylaşıyoruz. Menülerden El Sanatları kategorisi altında Saç Modelleri kategorisinde bir çok saç modelleri ve yapılışları bulabilir sizde pratik saç yapımı işini öğrenebilirsiniz.

Boğazlı bir üst giydiysek şayet bu kıyafet için en güzel saç modeli kesinlikle toplu bir model olmalıdır. Örneğin atkuyruğu kullanılabilir. Bir değişik seçenek olarak sırt dekolteli bir parça kullandıysak yine kesinlikle tercih edilmesi gereken seçim hafif dağınık bir topuz modeli olmalıdır.

İlla ki bu topuz profesyonel olarak hazırlanacak diye bir kaide yok tabi ki de. Ulaşabileceğimiz birçok basit saç modelleri çeşitli platformlarda bulunmakta. Saç modelleri bazen sadece bizim yaratıcılığımıza ihtiyaç duyar.

Basit bir örgü modeli sağdan soldan çekiştirilerek salaş, dikkat çekici bir hal alabilir. En güzel saç modelleri kimi zaman bir örgü, kimi zaman basit bir topuz olarak karşımıza çıkıyor. Kadın saç modelleri tıpkı ruh halimiz gibi çok değişken olabilir. Önemli olan bize yakışanı bulmaktadır.

Hanımlar bu galeride yer alan bir çok saç modelinin yapılış videoları daha önce sitemizde paylaşıldı. Sitemizde Güzellik menüsü altına saç modelleri kategorisinde bulabilirsiniz.

En güzel saç modelleri resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.