Spiral Örgü Çiçek Yapımı Videolu Anlatım


Örgü kadınların hobileri arasında en başlarda yer alıyor. Tığla her türlü çiçek, motif yapılabiliyor. Tığla spiral örgü çiçek yapımı da mümkün ve çok hoş görünüyor. Belki bir bardak alayı yenilemek maksadıyla birkaç yerine yerleştirilen spiral motifler, çiçekler evlere bahar havası katacaktır. Kolay ve zevkli olan spiral örgü çiçek yapımı resimlere bakılarak, büyütülerek de yapabilirsiniz.Beğendiğiniz, kullanacağınız yere uyacak bir renkte ipiniz, ipinize uygun kalınlıkta tığınız da varsa ilmek atmaya başlayın, gerisi gelecektir. Farklı bir teknikle yapılan spiral motifler birkaç renk bir arada da olabiliyor.örgü çiçek yapımı16

Bu tip motifleri, çiçekleri tığla örmek daha kolay, zaten örgü çiçek yapımı açıklamaların çoğunda tığla yapıldığını göreceksiniz. Spiral motiflerin birleştirilmesiyle çok amaçlı daha büyük örtüler de yapabilirsiniz. Resimlerin ve anlatımların tığ işi çiçek yapımı için yeterli olacağını düşünüyorum.

Evinizin dekorasyonunda örgüye yer vermek veya örerek yapılan bir çiçeği, örtüyü hediye olarak götürmek ekonomik açıdan da işinize yarayacaktır. Yapay da olsa tığla çiçek yapımı, örülen spiral çiçekler, motiflerle bezenmiş örtüler bulundukları mekâna renk katacaktır.

Yaptığınız ürünleri dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz, orası size kalmış. Bir ilmekle başlanan örgünün bitiminde aldığınız sonucu siz de beğeneceksiniz. Örgü videoları, resimlerle, anlatımlarla bilgilerinizi de tazeleyebilir, aklınızın karıştığı yerleri yeniden inceleyebilirsiniz. Hanımlarbizi takip etmeyi unutmayın her gün yeni konularla karşınızda olacağız.

Video anlatımla spiral örgü çiçek yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.