Düğmeli Örgü Bandana Yapımı – Videolu Gösterimle Saç Bandanası Yapımı


Sevgili takipçiler ve genç kızlar bu konum sizler için. Sizlere videolu anlatımla örgü bandana yapımı konusunu paylaşmak istedim. Bayanlar örgü örmeyi, zamanlarının bir kısmını bu şekilde geçirmeyi severler. Örgüye fazla zaman ayıramayacak iseniz daha küçük giysiler yapmayı, mesela bir bebek patiği, bir bebek şapkası, kendileri ya da tatlı kızları için bir örgü saç bandanası yapımı tercih edebilirsiniz. Uzun saçlarda örülerek yapılmış bir bandanayı kullanmak emin olun çok şık görülecektir. Az miktarda bir ip ve bir çift örgü şişi ile çok kısa bir zamanda hoş bandanalar örelebilirsiniz. Düz bir örgü bandana yapılabileceği gibi bir saç örgüsü motifi ile de ayrı bir şıklık kazandırabilirsiniz.örgü saç bandanası yapımı-1

Soğuk kış günlerinde örgü bandanalarla hem saçlar toplanıp dağılmaktan kurtarılabilir hem de kulakların üşümesine engel olunabilir. Örülen bandanaları yine şişle veya tığla örülebilecek güzel bir çiçekle ya da bir fiyonkla da süsleyebilirsiniz. Açıklamalı resimleri takip ederek örgü bandana yapımı ve aşamaları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kıyafetlere uygun renkte birden fazla bandana yaparak farklı zamanlarda kullanabilirsiniz.

Özellikle kız çocuklar örgü bandanaları daha çok severler. Biz kadınlar gibi ve kız çocukları da güzelliğe meraklıdır. Kız çocukları zaten annelerini ve gördükleri başka kadınları, kızları örnek alırlar. Onlarda gördükleri şirin bir bandanayı örmenizi isteyebilirler. Yapacağınız tek bir şey var, birbirinden güzel çok sayıda örgü bandana modelleri içinden kızınızın seçimi olan birine ipinizi ve şişinizi alarak başlamak.

Başladığınız bandana yapımı kısa sürede bitirecek, kızınızın saçında görüp keyif alacaksınız. Saçlara bir tokayla da, hoş tasarımlı bir bandanayla da şekil verilip rahat bir gün geçirilebilir. Kendi el örgünüzle yapacağınız bandanaları bebeklerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Videolu anlatımla örgü saç bandanası yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.