Örgü Kırlent Modelleri – Dekoratif Yastık Örnekleri


Birçok moda akımının başlaması ile aynı zamanda örgü kırlent modelleri de günümüzde modaya ayak uydurmak mümkündür. Örgü kırlent modellerini birçok modeller ile birleştirip farklı birbirinden bağımsız modeller çıkartmanızda mümkündür. Örgü bilmeyen bayanlar için bu durum oldukça zordur. İnternetten ya da çevresinde ki kişilerden rahatlıkla ve kolay bir şekilde örgü örnekleri öğrenmesi de oldukça kolaydır. Ama istedikten sonrasında örgü kırlent de yapabilmeniz mümkündür. Örgü bilen bayanlar ise kolaylıkla kare biçiminde örüp kırlente yerleştirmek konusunda zorluk yaşamazlar.örgü kırlent modelleri-1

Kış bahçenizde, Balkonunuz da bahçenizde ki sandalye üstlerinde koltuk üstlerinde bile örgü kırlent kullanabileceğiniz alanlar vardır. Bu alanları değerlendirip renkli ortamlar yaratmanız da oldukça kolaydır. Düz renklerde olan sandalye ve koltuk örtüleri renklerinizi renkli örgü kırlent modelleri ile süslemeniz mümkündür. Bazı firmalar bu örgü konularında kişilerin el beceresinin olmamasından dolayı onlar için örgü kırlent modelleri örgü yastık modelleri ve bebekyastık modelleri konusunda birçok örgü çeşidi ile kırlent yapımında bulunmuşlardır.

Bunlardan bazıları englishhome gibi büyük firmalardır. English home kırlent modelleri arasında genellikle kullanılan renkler soft renklerdir. Soft renkler olmasının sebebi ise renkli bir koltuk takımlarının üzerin de örgü kırlent modelleri soft renklerden kullanılmasının daha modaya uygun gözükecek olmasıdır. Sizde evinizde koltuk takımınızın renginden sıkıldıysanız örgü örnekleri geliştirerek evinize az masraflı bir şekilde yeni ve canlı bir ortam yaratmanız mümkündür.

Resimli galeri ile örgü kırlent modelleri

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.