Kasnakta Şal Yapımı Aşama Aşama Resimli Anlatım


Sevgili el sanatları ve hobi takipçileri sizlere bugün kasnakta şal yapımı konusunu aşama aşama resimli gösterimler ile anlatmak istedim. Sizler için gene bulduğum bu ilginç kasnakta şal yapımı konusu hoşunuza gidecek. Günümüz teknoloji çağında her dakika bir yeni icat çıkması ile eskilerden gelen geleneklerin birleşmesi ile kasnak kullanımı artmıştır. Kasnak da bilezikler el yapımı havlular el yapımı kilimler yapılmak ile birlikte kasnak şal yapımı modelleri de oldukça moda olmaktadır. Kasnak şal modelleri arasında en çok tercih edilen renkler siyah ve krem renkleridir. Ara tonlar olduğu için hemen hemen bütün kıyafetler üzerinde kullanabileceğiniz şallar elde etmeniz de mümkündür. Kasnakta şal yapımı her kasnak işinin zorluğu kadar genellikle kasnakta şal yapmak da oldukça zorlu bir iştir.kasnakta şal yapımı anlatımlı-22

Kasnağı elde edebileceğiniz birçok marangoz ya da tuhafiyecilerde bulunur. Şal yapmak istiyorsanız sitemizde yer alan şal modelleri ve yapımı konularına bakabilirsiniz. Bu konuda ise resimlerle kasnakta şal yapımı anlatımlı olarak yer almaktadır. Bu videoları izleyerek kendinize bir kasnak edinerek sizde kasnakta şal yapımı birleştirme olayını gerçekleştirebilirsiniz. 

Tığ ve şiş ile uğraşmadan kurulu olan kasnak düzenine iplerinizi yerleştirip bu kasnak çalışmasını rahatlıkla yapabilmeniz mümkündür. Kasnak şal modelleri konusunda genellikle orta yaşlı bayanlardan yardım alabilmeniz mümkündür. Kendinizin kullanabilmesi ya da ileride kızınızın çeyizine koyabilmeniz için ideal bir çalışma olacaktır.

Yapmış olduğunuz şalları çevrenizde ki kişilere hediye etmeniz de oldukça zarif bir düşünce olacaktır. Kendi el emeğiniz ile yapmış olduğunuz kasnak şal modelleri ile ileride internetten ya da başka bir yöntem ile örgü şal modellerinizi satabilmeniz de mümkündür. Kasnak şal yapımı modelleri için ilk yapmanız gereken kasnak edinerek evinizde deneme çalışması yapmaktır.

Resimli anlatımla kasnakta şal yapımı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.