36 Adet Tığ İşi Motifler Modelleri Resimli Galeri Halinde


Örgü ile ilgilenen tüm hanımların muhakkak bol bol çeşitli örgü motifleri bilmesi gerekir. Bizde sizlere 36 adet tığ işi motifler modelleri paylaşıyoruz. Çocukluğumuzdan bu yana pek çok yerde karşılaştığımız tığ işi ürünler, zaman içinde hem büyüklerimizden kalan o eski güzelim tığ işleri yeniden ilgi merkezi oldu. Hem de eskiyle yeninin birleşerek bambaşka bir moda yaratması da hayatımıza bambaşka bir yenilik kattı. O eski tığ işlerini merak edenler ya da ister evinizde ister kıyafetleriniz de ya da başka alanlarda kullanmak isteyenler için 36 adet tığ işi motifler modelleri seçtik. Kendinize ya da sevdikleriniz için yapmak istediğiniz modelleri tek tek aramaya gerek kalmadan artık galerimizden bakıp, seçebilir ve kolayca uygulayabilirsiniz.tığ işi çiçek motifleri-3

Tığ yardımıyla oluşturacağınız örgü motifleri, arzunuza göre şekil alabilir. Hele ki tığ işi yapmayı biliyorsanız, kısa zaman içinde kendi kendinize yeni yaratımlar bile yapabilirsiniz. Eğer tığ işi motif model yapımında çok yeniyseniz, en kolay ve küçük çalışmaları yapmanızı daha iyi olacaktır. Hem eliniz alışır hem de yapıp bitirdikçe kendi eserinizi görmek size azim ve mutluluk verecektir.

Birbirinden değişik renklerde seçeceğiniz örgü motif modelleri ile yaşam alanlarınıza farklı bir hava verebilirsiniz. Tığ işi motifler modelleri çok eski bir geleneği günümüze taşıyan birbirinden değişik motiflere sahip ve eskiye oranla günümüzde her yerde rahatlıkla kullanabildiğimiz bir moda haline geldi. Eskiden yatak örtüsü, yetişkin ve çocuk kıyafetlerinde, perde, mobilya üzerlerinde kullanışlılığı hâkimdi ve tabii bazı yerlerde dolap içi örtüsü olarak da kullanılıyordu.

Günümüzde ise eskinin yeri ve kullanım alanları hala güncelliğini korurken aynı zamanda bardakaltı, saç tokaları, takılar, masa örtüleri, süsler, kolyeler ve benzeri değişik çalışmalar da yapılmakta. Ayrıca uygulamak istediğiniz motif örnekleri yapımı da oldukça kolay olduğu için bitirdikten sonra hemen bir başka motife kolayca yönelebilirsiniz. Son derece dikkat çekici örgülerle yapılan motiflerin arasında şu sıralar en çok dikkat çeken ise, çiçek motifleri. Bazı motifleri yapmak her ne kadar karışık gibi dursa da aslında biraz dikkat ve çaba ile başarılı sonuçlar yakalayabilirsiniz.

Resimli galeri halinde 36 adet tığ işi motifler modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.