Timsah Örgü Çanta Yapımı Videolu Anlatım İle Çok Daha Kolay


Sevgili el sanatları ve hobi takipçilerimiz bugün sizlere en sevdiğim örgü modellerinden biri olan timsah örgü ile yapılan timsah örgü çanta yapımı konusunu paylaşmak istedim. Her bayan mutlaka dışarıya çıkacağı zaman yanına çantasını da alır. Küçük boy çanta ya da ebat büyük olan çantalar fark etmez. Önemli olan çantanızın sizi tarz gösterip göstermiyor olmasıdır. Hatta kimi bayanlar sadece şık gözükebilmek ve göze hitabı hoş tutmak adına boş çantalar taşıdığı bile bilinmekte olan bir gerçek. Öylesine sadece içi dolu gözüksün diye sadece telefonlarını koyan bayanlar günümüzde hala gözlemlenmekte. Herkesin bütçesi yeni ve değişik desenlerde modellere sahip çanta almaya müsait ve elverişli olmayabilir. Bu sebeple özellikle daha çok ev hanımı bayanlara önerebileceğimiz hesaplı bir çözüm yolumuz var. timsah örgü çanta yapımı-1

Evde bulunan iplerinizden çanta yapmak oldukça ilginç ve paradan tasarrufludur. Gerekli bilgilere sahip olunduğu takdirde çanta yapımı oldukça kolay bir örgü sistemidir. Özellikle yapacağınız el yapımı çanta, krokodil örneği ile yapılmışsa çok zarif ve güzel bir çantaya sahip olmuş olacaksınız. Krokodil çanta modelinde olan çantanız ile gittiğiniz her yer de hep göz önünde olacağınızın garantisini veririz.

Küçüklü büyüklü, renklerin yaşa hitabının uygun olması takdirinde, herkesin kullanabilecek olduğu timsah örgü çanta yapımı ile herkese ayrı bir çanta almak gibi gereksiz bir masraftan da kaçınabilirsiniz.  Gereken püf noktalar bilindiği takdirde yapımı sizi hiç zorlamayacak olan örgü çanta yapımı modelinin bir sürü kullanım alanı vardır.

Bunlardan sadece bir tanesi akşam yemeğinde bir restorana gittiğinizde yanınıza şık bir aksesuar şeklinde kullanımı olabilir. Yanı sıra doğum günlerinde ya da özel günlerde bayan arkadaşlarınıza el yapımı hediyelik bir şeyler aradığınızda oldukça hesaplı bir seçenek olarak krokodil örneği örgüsünü kullanabilirsiniz.

Timsah örgü çanta yapımı video anlatımlı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.