Tığ İle Çiçek Yapımı Türkçe Videolu Anlatım


Sevgili hobici hanımlar ve el sanatları ve hobi takipçilerim. Bugün sizlere çok güzel tığ ile çiçek yapımı konusu paylaşmak istiyorum. Yakında bir tanıdığınızın doğum günü var ya da annenizin doğum günü yaklaşıyor diyelim. Hala ne alacağınıza karar veremiyorsanız eğer kadınlar için alternatif bir çözüm yolu bulunmakta; tığ ile çiçek yapımı…Tığla çiçek yapımı sistemi ile birbirinden renkli ve farklı modellerde güzel çiçekler yapabilmeniz mümkün. Tığla çiçek yapımı dışında ayrıyeten tığ ile gül yapımı modellerini de bu tarz özel günlerde kullanabilirsiniz. Tığ ile yapılan gül örgü modelleri hakkında bir fikre sahip değil iseniz örgü gül yapımı resimli anlatım sitemizde yer almaktadır. Sitemizde bu konu hakkında oldukça kolay ve basit bir şekilde bilgi sahibi olabilmeniz mümkün.tığ ile çiçek yapımı-1

Yine aynı şekilde tığ yardımı ile yapılabilen çiçek modelleri hakkında pek de fikir sahibi olmadığınız düşünüyorsanız internetten örgü çiçek yapımı anlatımlı sitelere bakıp çiçek yapımı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sadece özel günlerde zahmetli hediye arayışından kaçınmak için bu yöntemi kullanmak yerine oturma odanızda da aksesuar ve dekor ürünü olarak da kullanabilirsiniz.

Yaptığınız birden çok tığ yapımı çiçek ve gül modellerini bir arada tutabilmek için herhangi bir el yapımı battaniye ya da örtüye, dantellere de ekleyerek daha güzel görünümlü eşyalara sahip olabilirsiniz. Ya da daha farklı şeyler denemek istiyor iseniz yeşil bir ip (yün) yardımı ile bir telin etrafını sarmalayacak şekilde örerseniz bir çiçeğin sapını andıran bir model elde etmiş olursunuz.

Daha sonra tığ yardımı ile örmüş olduğunuz çiçeklerle ördüğünüz çiçek saplarını birleştirerek bir vazonun içine koyup salon ya da oturma odanızda bir dekor ürünü olarak kullanabilirsiniz. Yanı sıra bir demet şeklinde onları bir araya getirerek sevdiğiniz birisine öylesine, küçük bir jest yapmak adına hediye de edebilirsiniz.

Videolu anlatımlı tığ ile çiçek yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.