Örgü Bebek Hırkası Yapımı – En İnce Detayına Kadar Türkçe Videolu Anlatım


Hanımlar her bir detayı adım adım gösterilmiş Türkçe anlatımla örgü bebek hırkası yapımı konusuna bayılacaksınız. Bugün sizlere paylaşacak olduğum bu bebek hırkası yapımı çok özel bir konu. Hem Türkçe anlatımla hemde uzun uzun her bir detayın yapımı anlatılarak gösterilen bu özel tasarım örgü bebek hırkası hepinizin hoşuna gidecektir. Aynı zamanda çok şirin bir kız  örgü ceket modeli olan bu şık örgüde ağırlıklı olarak baloncuk örgü tekniği kullanılmıştır. Daha öncede sizlere örgü yelek yapımı veya bolero yapımı gibi konular paylaşmıştım. Bunlar ya videolu anlatımla yada resimli olarak aşama aşama yapılışı gösterilen şekilde oluyordu. Ve bir çok konuyu yabancı forumlardan bulduğum için anlatımla yabancı dilde oluyordu videoda gösterimden faydalanmaya çalışıyorduk.bebek hırkası yapımı-1

Ancak bu konuda ve bundan sonra aynı örgü uzmanı hanımın anlatımı ile paylaşacağım konularda  Türkçe anlatım olacak. Dolayısı ile biz hobici hanımların çok daha işine yarayan konular olacaktır. El sanatları ve hobi olarak her geçen gün kendimizi geliştirerek sizlere daha çok yararlı konular paylaşmak istiyoruz.

 

Bundan sonrada gerek örgü hırka yapılışı gerekse örgü bolero yapımı, yelek yapımı gibi konular paylaşacağım. Çok güzel bir erkek bebek örgü ata yeleği yapımı konumuz var. Çok yakında onu da paylaşmayı planlıyorum bakalım. Sizde örgü hırka modelleri ve yapılışı konularına meraklı iseniz çocuğunuza veya yeğeninize hırka örmek istiyorsanız videoları çok dikkatli izleyin. Baloncuklu örgü kız ceketi hem yapması hemde şirin kızlarımıza giydirmesi çok zevkli olacak.

Videoda anlatım boyunca sizlere çeşitli ip uçları ve güzel fikirler verilecektir. Videolar diyorum çünkü bebek için örgü hırka yapılışı 5 parça video olarak anlatılmıştır. Her bir videoyu atlamadan izlemenizi öneririm. Hanımlar beni takip etmeyi unutmayın her gün daha güzel konularla burada olacağım. Bizi facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-1

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-2

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-3

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-4

Örgü bebek hırkası yapımı bölüm-5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.