Tığ Oyası Fular Modelleri Resimli Galerisini Görmeniz Gerek


Kızlar bugün sizlere tığ oyası fular modelleri resimli galerimi göstermek istiyorum. Fular her bayanın dolabında mutlaka bulunur. Bir gömlek, bir ceket, bir elbise ya da bir tişörtle çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tığ oyası fular modelleri yazımda kullanım şeklini sizlere anlatacağım. Fular modelleri sizlerin tarzına uygun seçilmelidir. Giyiminiz klasik ise ona uygun fular seçmelisiniz. Tığ oyası fular seçiminiz de klasik bir elbisenizin üzerine uygulayabilirsiniz. Tığ oyası fularlarınızı spor giyiminizde de kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz renkler ile uyumu çok önemlidir. Farklı modellerdeki tığ oyalarınızı elinizde bulunan fularlarınızın üzerine uygulayabilirsiniz. Sade renkteki bir fular üzerine canlı cıvıl cıvıl renklerde tığ oyaları hazırlayabilirsiniz.tığ oyalı fular modelleri-2

Tığ oyası geçmişten günümüze gelen rahatlıkla kullandığımız ürünlerdir. Geçmişte annelerimizin çeyizinde bulunan tığ oyalarını bile kullanabilirsiniz. Aldığınız ya da diktiğiniz fularların üzerine çeyizdeki tığ oyalarını dikebilirsiniz. Hem hatırası olan oyayı kullanmış olursunuz hem de yeni modern bir uygulamaya çevirmiş olursunuz.

Hazırladığınız tığ oyası fularlarınızı sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza hediye edebilirsiniz. El emeği kendi tasarımınız olan bu ürünleri herkes çok beğenecektir. Yılbaşı öncesi ya da özel günler öncesi hediyelik eşya fuarlarında, belediyelerin stantlarında el emeği göz nuru bu ürünlerinizi satabilirsiniz.

Kendi tasarımınız olan bu ürünlerden farklı modellerde bir adet yapabilirsiniz, alan kişide sadece kendinde olan farklı bir kişide göremeyeceği ürünü büyük bir zevkle alacak ve kullanacaktır. Kişiye özel tasarım yapmış olacaksınız. Yaratıcılık bizlerin elinde sürekli yeni ürünler çıkarabilir, kendi tasarımlarımızı ortaya çıkarabiliriz.

Tığ oyası fular modelleri resimli galeri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.