Burgu Örgü Nasıl Yapılır Videolu Anlatımla Detaylı Gösterim


Hanımlar sizlere bugün kazak örgülerinde sıkça gördüğümüz burgu örgü nasıl yapılır onu göstereceğiz. El örgüsü ürünler hiçbir zaman modası geçmeyen herkesin favorisi ürünlerdir. Süveterden kazağa, elbiseden battaniyeye pek çok örgü ürünler hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Desenli olsun, düz olsun veya burgu olsun çeşit çeşit modelde örgüleri kendimiz de yapabilir, sevdiklerinize giydirebilir, kendiniz giyebilir ya da aksesuar olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun için renk renk ipler ve bir çift örgü şişi yeterli olur. El örgüsü yapmayı hepimiz az çok biliyoruz. Herkes düz örgü örebilse de bazen örgümüze desenler, modeller eklemek yaptığımız işi hareketlendirmek için önemli.burgu örgü nasıl yapılır-1

Burgu örgü modelleri bu iş için çok uygun. Örgü modelleri denilince aklımıza ilk olarak burgu gelir genelde. Hem yapması kolay, hem her ürüne uygulanabilen burgu örgü örnekleri,minderden atkıya, bereden kazağa kadar pek çok işte uygulanabilir. Örgü örmeyi az ya da çok bilen herkes burgu örgüyü çabucak öğrenebilir.

El işi modelleri açıklamalarına da bakarak kolayca öğrenebileceğiniz burgu örgü modellerini öğrenebilmek için örgüde burgu nasıl yapılır açıklamalarına bakmanız ve verilen adımları sırasıyla uygulamanız yeterli olacaktır.

Örgü örnekleri konusunun temel taşı olan burgu örgü modellerini sitemizden de rahatlıkla bulup uygulayabilir, zevkle ördüğünüz el işi ürünlerinizi severek giyebilir, çocuğunuza giydirebilir, hatta özel bir gününde sevdiğiniz bir kişiye hediye edebilirsiniz. El emeği ve göz nurunuzu kattığınız örgüleri sevdikleriniz de zevkle giyeceklerdir.

Videolu anlatımla burgu örgü nasıl yapılır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.