Farklı Tarzı İle Pratik Battaniye Yapımı Resimli Gösterim


Hanımlar sizlere bugün farklı tarzı ile pratik battaniye yapımı konusunu paylaşmak istiyorum. Yazın ortalarına geldiğimiz şu günlerde elbetteki serin gecelerde bizleri sıcacık tutacak battaniye arar gözlerimiz. Kimi zaman sadece bize ait olan bir battaniyeyi her yere götürmek, o sıcaklığı her yerde tatmak isteriz. “Çocukluktan kalma battaniyemin sıcaklığını arıyorum” dediğinizi duyar gibiyim. Sadece bir battaniye değildir aslında bizler için aynı zamanda korktuğumuzda bizi koruyan kalkanımızda olmuştur. Hatta bazılarımız annelerimizin ördüğü o güzel battaniyelerde kalmıştır çocukluğu ve kendi çocuklarına da o tadı yaşatmak ister.örgü battaniye yapımı-6

Benim battaniyeye çok fazla anlam yüklediğim gibi çok fazla kişi de var demekki onlar da örgü battaniye yapımı konusunda yeni fikirler üretmişler. Birçok kadın farklı tarzı ile pratik battaniye yapımı konusunda araştırmalara başlamışlar bile. Her geçen gün yeni trendlerle bizleri şaşırtan bu gelişmeler elbette çeşitli battaniye yapımı ile karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca battaniye modelleri ve yapılışları çok çeşitli olduğundan sizlerin seçim yapmasında zorlanmanıza sebep olabilir.

Seçeneklerin çokluğu korkutmasın sizleri malum biz bayanlar ne kadar çok seçenekle karşılaşırsak o kadar kararsız kalırız. Ancak yapmak istediğiniz battaniyeyi hangi alanda kullanmak istediğinizi belirlediğiniz takdirde ister örgü battaniye yapılışı isterse motifli battaniye yapılışı olsun yeni dönemin trendlerine uygun harika olan modeli seçeceğinizden hiç kuşkum yok. Öyleyse bu yeni trend battaniyeler nerelerde kullanılır bir bakalım. Örneğin, bahçenizde çocuklarınız oynarken üşümelerinden endişe duyuyorsanız giyilebilir battaniyelerle çocuğunuzu soğuktan korumuş olursunuz. Böylece çocuklarınız oyunlarından mahrum kalmaz ve güzel vakit geçirirler.

Şık tasarımlı battaniyeler sayesinde serin akşam yemeklerinde yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Piknik yada bahçenizde misafir ağarlarkende örgü battaniyelerinizle fark yaratabilirsiniz. Eşiniz yada sevgilinizle romantik bir yürüyüş sonrası çift kişilik battaniyenizle sıcak ve romantik çardak keyfini soğuk saatleri avantaja çevirmenizi sağlayacaktır. Örneklerimizde gördüğünüz gibi Farklı tarzı ile pratik battaniye yapımı özellikle ev hanımları ve çalışan anneler için kurtarıcı niteliğindedir.

Farklı tarzı ile pratik battaniye yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.