Ata Yeleği Nasıl Örülür – Çocuk İçin Efe Yeleği Nasıl Yapılır


Erkek örgü modelleri içinde ata yeleğinin yeri başkadır. Birçok kadın mutlaka ata yeleği nasıl örülür sorusunun cevabını aramıştır. Hele ki erkek çocuk anneleri! Çünkü ata yeleği gerçekten erkek çocuklara çok yakışır. Örgü yelek yapımı alanında çeşitli örnekleriyle ata yeleği yapımı özel bir yere sahiptir. Hepimiz biliyoruz ki çocuklar giyecekleri konusunda kendi kararlarını verme eğilimindedir. Çocuğumuzu soğuktan korurken onun beğeneceği, ilgisini çekecek bir yelek modeli onu da mutlu edecek, keyifle giymesini sağlayacaktır.efe yeleği nasıl örülür

Düğmeli ata yeleği modelleri sadece erkekler için değil, kız çocukları ve hanımlar için de farklı görünmenin yolunu açacaktır. Hafta sonu arkadaşlarınızla gittiğiniz bir piknikte baba oğulun üzerinde ilginç bir ata yeleği modeli olduğunu gözünüzde canlandırın.

Ne kadar sevimli görüneceklerdir. Ayrıca gözünüzden sakındığınız minik yavrunuzu sıcak tutacak ata yeleği arkadaşlarınıza verebileceğiniz güzel de bir hediye. Özellikle bebeklik çağında uykudan uyandığında üstüne kolayca giydirebileceğiniz ata yeleği kurtarıcınız olur.

Oldukça kolay olan ata yeleği yapımı sizin için hem eğlenceli hem de dinlendirici olacaktır. Elinizin altında koşup terlediğinde, uyandığında sırtını sıcacık sarıp oğlunuzu üşümekten korurken, ilginç bir ata yeleği modeli ile çok şık görünmesini sağlayacaksınız. Ata yeleği içerisinde oğlunuz bir prens, bir efe gibi görünecek.örgü ata yeleği yapımı

Yelek örmek hem eğlenceli hem de kolaydır. Oğlunuz, eşiniz, hatta kendiniz ve kızınız için örebileceğiniz ata yelekleri şıklığınıza şıklık katacak. ‘Ata yeleği nasıl örülür’ sorusunun cevabını vermeye ne dersiniz?

Ata yeleği nasıl örülür videolu anlatım

Bölüm-1

Bölüm-2

Bölüm-3

Bölüm-4

Bölüm-5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.