Minik Ponponlu Tığ Oyası Yapımı Resimlerle Anlatım


Herkese merhaba. minik ponponlu tığ oyası yapımı havlu kenarları, çarşaf kenarları, kırlent kenarları ya da tülbent kenarlarını geçmişteki büyüklerimizden mutlaka hatırlıyoruzdur. Onların şıklığı ve göz nuru olmaları her zaman gönlümüzde ayrı bir yer tutmuştur.Bu tığ oyası ponponları kendi çarşaf, havlu, battaniyelerinizin kenarlarında düşünsenize ne kadar hoş dururlar. Şimdiki zamanda her ne kadar makine işi ya da baskılı olarak yapılsa da, el emeği olan bu kenar işi sevimli ponponların daha güzel duracağını düşünüyorum. havlu kenarı oyaları

Zincir ve tırabzandan oluşan tığ oyası yapımı ponponları, tülbent kenarlarına renkli iplerle uygulayıp, değişik bandana olarak kullanabilirsiniz. Hayal gücünüze bağlı olarak kullandığınız kumaş ve örgülerinizde uygulayıp, eşyalarınıza farklılık katabilirsiniz.

Hatta yapımı zor olmayan, içinizi ısıtacak ve kendi ellerinizle yapacağınız ponponları değişik kenarlara, farklı renkler de yapıp, çevrenizdeki sevdiğiniz insanlara olağanın dışında hediye olarak verip, şaşırtabilirsiniz.

Gelen misafirinize sunduğunuz havlu kenarında yada yatılı olarak kalacak misafirinize vereceğiniz battaniye kenarında, yapacağınız bu minik ponponları kondurmak sizi misafirinizin gözünde ne kadar zevkli bir insan yapacaktır.Günümüzde tığ oyası yaparak kendi harçlığını çıkaran bayanlar var. Havlu ve tülbentlere kenar işi yaparak kendi paralarını kazanıyorlar.ponponlu tığ oyası yapımı-1

Her ne kadar göz yorucu olsa da zevkle yapıldığına eminim.Bu minik ponponlu tığ oyası kenar işlerinden, kendiniz veya çevrenizdeki sevdiklerinize yaparak ya da satın alarak hem geçmişi hatırlar, hem de minik ponponlarla evinizi renklendirebilirsiniz Hoş çakalın, herkese sevgiler.

Resimli gösterimle minik ponponlu tığ oyası yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.