Örgü Kare Motifle Basitçe Çanta Nasıl Yapılır Resimli Gösterim


Hanımlar bizde bu konuda kare örgü motiflerle basitçe örgü çanta nasıl yapılır gösterelim istedik. Bayanların en önemli ve vazgeçilmez aksesuarlarından biri muhakkak ki çantadır.  Bayanlar her kıyafetine göre ayrı çanta takmak istediği için ama günümüz ekonomik koşullarında bu oldukça masraflı olduğu için kendi çantanızı kendiniz yapabilirsiniz. Peki, en ekonomik ve en basit şekilde çanta nasıl yapılır? Bunun birçok yolu vardır. Örgü çanta yapabilirsiniz. Örgü çanta yapmak en ekonomik çanta yapımıdır. Yapmayı bilmiyor iseniz internetten videolu örgü çanta yapımı diye bakarsanız izleyerek öğrenebilirsiniz.örgü çanta yapımı-6

Kolay çanta yapımı dediğimiz de akla gelen bir sürü yol vardır. Ama ilk önce çanta nasıl yapılır onun mantığını öğrenmek lazım. Daha sonra da evdeki elde olan malzemeler ile yapabilirsiniz. Eski kotunuzdan çanta yapabilirsiniz. Örgü motif kullanarak evdeki eski yünlerden çanta yapabilirsiniz.

Mesela örgü kare motif bir çanta yaparak farklı bir çanta sahibi olabilirsiniz. Çeşitli oya motifleri ile tığ işi çanta yapımı da düşünebilirsiniz. Rengârenk kumaşlar ile ya da rengârenk yünler ile bir sürü kendinize ya da kızınıza çanta yapabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişilerin özel günlerde ona böyle bir çanta yaparak farklı bir hediye verme imkânına da sahip olabilirsiniz. Ekonomik yönden de baktığınız da maliyetler oldukça düşük olacaktır. Maliyetin dışında da el emeği aksesuar kullanmış olacaksınız ve bu el emeği tamamen sizin zevkinize ve becerinize göre olacaktır.

Örgü kare motifle basitçe çanta nasıl yapılır ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.