Burgu Örgü Modeli Nasıl Örülür Resimli Gösterim


Makarnanın burgusu olur da örgünün olmaz mı?Sizlere burgu örgü modeli nasıl örülür gösterelim dedik. Aklı fikri boğazında deyip okurken güleceksiniz belki. Benim aklım fikrim el işlerinde, örgülerde. Bu defa da burgu örgüye sıra geldi. Örgülere verilen isimler bence çok yerinde oluyor. Burgu demişlerse gerçekten burgulu olduğu için. Bildiğiniz saç örgü burgu örgü oluvermiş. Ceketlerde, örgü kazak modellerinde , berelerde hatta eğer hala ören varsa çoraplarda, patiklerde en çok kullanılan örgü modeli.kazak örgüsü

Burgu, modası hiç geçmeyecek modellerden biri. Bu her devrin modası Burgu Örgü Modeli Nasıl Örülür resimlerle gösterelim. Resimleri ihtiyaç duyarsanız biraz büyüterek baktığınızda belirli aralıklarla ilmeklerin döndürüldüğünü göreceksiniz.Sonbahar için bir hırka örmeyi düşünürseniz her yerine koymaya gerek olmayacak, sadece ön kısımlarında burgu örgü modeli kullanabileceksiniz.

Yapılışını daha önce hiç denememiş olsanız da kolay bulacaksınız. Yeter ki sayılarını karıştırmayın. Bir de örgüye başlamadan siyah bir firkete bulundurun yanınızda. Ama benim saçım kısa, ne yapayım firketeyi diyen olacaktır. Saçınızı toplamayacaksınız, burgu örgü yapılışı sırasında ilmekleri döndürürken kullanacaksınız.

Onun yerine çengelli iğne de aynı işi görecektir. Örerken bozarsam diye de korkmayın, çekmecelerinizden birinde az kalmış bir yumağınız varsa deneme amaçlı başlayın. Böylece burgu örgü nasıl yapılır merakını taşıyanlar söke boza öğrenecektir. Bu modelin bir avantajı daha var, isteyen yan yana iki ya da üçlü burgu örneği kullanabiliyor. Görüyorsunuz ya örgüde burgu modeli boşuna her devrin modeli olmuyor.

Resimli gösterimle burgu örgü modeli yapımı


Sponsor Videomuzu İzlediğiniz için Teşekkürler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.