Amigurumi Kuş Yapımı Videolu Anlatım


Kızlar bugün sizlere çok şirin bir konu paylaşacağım. Konumuz videolu anlatımla amigurumi kuş yapımı olacaktır. Amigurumi örmek başka bir eşya örmekten daha zevklidir. Bir anahtarlığın ucuna geçirip her gittiğiniz yere her zaman ördüğünüz amigurumiyi götürebilirsiniz. Örgüden yapılan oyuncaklara amigurumi adı verilmektedir. Daha çok kedi, köpek, arı, kuş gibi hayvan figürleri ya da minyatür bebekler örülmektedir. Çocuğunuz varsa ona, yoksa kendinize örün. Bu şirin oyuncakların örülmesi fazla zaman almayacak ve oldukça keyif verecektir.amigurumi nasıl yapılır

El yapımı oyuncakların hazır alınanlarda olduğu gibi tehlikeli, zehirli madde taşıma riski yoktur. Bu açıdan da çocuklarınız için ya da hediye etmek için iyi bir alternatif olabilir. Haydi, bir tane de ben öreyim derseniz renklerinizi seçip amigurumi kuş yapımı videolu anlatım ile işe başlayabilirsiniz.

El örgüsü oyuncak amigurumi kuş yapımı sizin için hoş bir denetim olabilir. Bir tane yaptıktan sonra başka amigurumiler de yapmayı isteyeceğinizi tahmin ediyorum. İlk yaptığınızda belki biraz daha dikkatli olacaksınız, videoyu belki tekrar tekrar izleyeceksiniz ama eliniz alıştığında örgü oyuncak yapmanın ne kadar da zevkli ve kolay olduğunu göreceksiniz. Çoğunlukla örgü oyuncak yapımı tığ ile örülüyor.

Ya birbirinden şirin modellerin aynısını başka bir renkle yapmaya çalışın ya da kendinizden bir şeyler katın. İsterseniz mavi iple bir twitter kuşu, isterseniz kırmızıyla bir angrybird yapın. Belki de sarı bir kanarya yapmak istersiniz. Elinizdeki minicik şirin örgü oyuncağın bir çocuğa vereceği büyük sevinç sizin karınız olacaktır.

Videolu anlatımla amigurumi kuş yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.